Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért csinálja ezt, hogy kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, hogy kell ezt érteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit kellemetlen, de muszáj vagyok megkérdezni itt, mert nem értem, és böki a csőrömet. Az érintett leányzó nem nagyon szeret válaszolni, veszekedést se akarok belőle, de nem fogok tudni aludni. :D


A lényeg az, hogy én pasi vagyok, és van egy leszbikus ismerősöm. Eleinte nagyon megtaláltuk a közös hangot, jól kijöttünk, és felajánlottam neki, hogy költözzön hozzám, mert úgy alakult az élete, hogy így járt a legjobban, meg nekem is lett lakótársam.


Mondták róla, hogy a lányokat szereti, de nagyon furcsán viselkedett, mintha flörtölt volna a férfi kollégáival. Ő amúgy csak nagyon barátságosnak mondja magát, és biztos ezt értik félre.


Számomra az a logikus, hogy egy leszbikus nőnek egy férfi szexuális megjegyzései igazából nem váltanak ki semmilyen reakciót. Semleges számára, esetleg negatív. Nos a leányzó direkt láthatóan élvezi az ilyen dolgokat.

Mesélte azt is, hogy ő reménykedett benne, hogy biszex, de kiderült, hogy nem.


Nos, akkor nem értem ezeket a leszbikustól logikátlannak tűnő tetteket, amik viszont a nők irányába nincsenek meg. Ellenben tudom, hogy barátnője van.


Egyszer én is kérdeztem arról, hogy mi titok, mi nem, és olyan szavakat használt, hogy "ami köztünk van, ahhoz másnak nincs köze". Mert mi lenne köztünk?! Holott elmondta nem is egyszer, hogy ugyanarra a kapura játszunk.


Szóval nem értem. Aztán persze valamivel elvesztettem a bizalmát - mai napig nem tudom, hogy miért -, és elment.


Szóval nem értem. Ez ilyen általános jelenség, vagy itt valami furcsán működik? Mástól is ugyanezt hallom, hogy nem hiszik el, hogy leszbi, pedig egyszer volt barátja, és rájött, hogy az neki nem kell.


Egy másik lányt is ismerek, őnála nincs ilyen probléma, elég világos, hogy a lányokat szereti, nem csinál logikátlan dolgokat.


Na? Ilyenkor mi van? :D



2019. máj. 19. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
:D nők...
2019. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Lehet hogy nem akarja felvállalni mások előtt hogy lezbi, és ezzel terel.
2019. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2:

De, felvállalja. Nyíltan megmondja, ezért is furcsa.

2019. máj. 20. 04:29
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Nos, mivel nem ismerem a leányzót így nem akarok róla véleményt alkotni. Nem lehet, hogy feltűnési viszketegsége van? Tehát, hogy kiakar tűnni a tömegből azzal is, hogy leszbikus, de közben a férfiaknak is produkálja magát, hogy azok figyelmét se veszítse el. Vagy nem lehet, hogy amit ti flörtölésnek láttatok az csak simán kedvesség volt és hozzátartozik a személyiségéhez ez a viselkedés? Én is meg szerintem már többen is belestem abba a hibába, hogy valójában nem akart az illető semmit csak kedves volt és félreértettem a helyzetet.


Meg ami még eszembe jutott, hogy írtad, hogy a leányzó reménykedett benne, hogy biszex még erre tippelek, hogy esetleg ez is közrejátszhat a furcsa viselkedésében.


De az is lehet, hogy nem is lehet logikusan megközelíteni a viselkedését és rájönni, hogy mit miért. Sok ilyen ember van, akinek értjük a viselkedését, valószínű ő is egy a sok közül.

2019. máj. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
*nem értjük a viselkedését
2019. máj. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hoy keklemetlen ebbe a kategóriába írnod?Ki mondta hogy ide pasik nem irhatnak? Rengeteg biszex és buzzzi pasi jár ide, üdvözlünk téged is. Amúgy nyugodtan mondd meg a nőnek hogy te is homár vagy és nem kell rettegned mert akkor még kamuból se fog "flörtölni" veled. Lehet még be is mutat a többi meleg barátjának akikkel tudsz ismerkedni. Ámbár élek a gyanúperrel hogy ez a kérdés csak azt a célt szolgálja hogy rád írjanak priviben a bi és meleg pasik..
2019. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4:

Nem feltűnési viszketegség.

Igen, lehet, hogy ez nála nem flörtnek számít, csak ilyen típus, de akkor is furcsa. :)


#6:

Azon ritka állatfajták közé tartozom, akik szeretnek megérteni dolgokat.


Amúgy is, miből gondolod, hogy meleg lennék? Mert kérdést merek feltenni, és használni az agyamat? :D

2019. máj. 20. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán azért mert a férfiakban jobban meg bizik, a lányok máshogy néznek rá mivel leszbi ??

meg emberek vagyunk... ki tudja???

25LL

2019. máj. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy leszbikus még esthet neki jól, hogy a pasik vonzónak találják. Az egyik volt barátnőm kifejezetten imádta nézni, hogy a pasik csorgatják a nyálukat ránk és rá is játszott amivel engem totál kiborított. Azt meg, hogy ami köztetek van az titok lehet úgy értette, hogy például a barátnője előtt titok, hogy fiú barátai is vannak. Vannak olyan elborult leszbikusok akiknek a férfiak üldöznivaló romlott démonok és személyes sértésnek veszik, ha te egyel is szóba mersz állni a szükséges és elkerülhetetlen kommunikáción kívül. De ez csak tipp lehet bőven más áll a háttérben.
2019. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Van jó néhány tippem, de nem akarom tovább vesézni. Az lenne a legjobb, ha ezeket meg tudnám vele beszélni, de erre nincs alkalom.

Mindenesetre köszönöm a gondolataitokat! :)

2019. máj. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!