Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek ezt mi okozhatja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mi okozhatja?

Figyelt kérdés
A párommal már több mint egy éve együtt vagyunk, de még nem voltunk együtt úgy. Én voltam már lánnyal, nem csak egyel, fantasztikus is volt, igényeltem is az együttlétet az előző kapcsolatom során is, viszont mióta együtt vagyunk a mostani párommal, ezt nem érzem. Persze ő gyönyörű, és elképesztően dögös, és kívánom is, egyszóval felizgat, azonban ha találkozunk, és ha együtt is alszunk, a legutolsó, amire vágyom, hogy lefeküdjünk, sokkal jobb érzés, ha beszélgethetünk, vagy összebújhatunk, tehát mindig elmarad valamiért, amit nem is bánok, ezzel szemben szükséges, hogy utána segítsek magamon. Ez miért lehet?

2019. máj. 25. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az igaz szerelem.
2019. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele erről? Ő sem igényli?
2019. máj. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, még nem beszéltem, de úgy tűnik, hogy ő is bőven elégedett a mostani helyzettel.
2019. máj. 26. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy csak alapból alacsony a libidótok? Bár, amit említesz, hogy az előző kapcsolataidban meg élvezted és igényelted is az együttléteket.. Nem lehet, hogy nem működik köztetek a testiség? De közben azt mondod, te kívánod őt, még sincs kedved hozzáérni, mikor ott van melletted? Próbálkoztál már? Ő visszautasította?

Tényleg nincs ötleted arra, hogy amikor melléfekszel, akkor elmegy tőle a kedved? Vagy ha mégis felizgulsz, miért nélküle vezeted le ezt a vágyad? Ne haragudj a sok kérdésért, de nekem nem áll össze ez az egész.

2019. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi baj, mert bennem sem áll össze valahogyan. Szoktunk persze hosszabban csókolózni, simogatni egymást, estébé, de aztán ha ágyba bújunk, inkább azt érzem, hogy bár kívánom a szexet, mert mindig kívánom, de szívesebben ölelném egyszerűen csak át, és ölelném egész éjszaka, és esetleg közben beszélgethetnénk, és végül így is történik minden alkalommal. Szóval még nem próbálkoztam, ő sem, mindig ennyiben maradunk, és egyébként imádjuk is ezt, és nem is arról van szó, hogy ne lennék megelégedve ezzel, de akkor sem értem, mert úgy érzem, hogy ez nem normális, vagy nem is tudom milyen szóval illessem.
2019. máj. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!