Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek hogy mondjam el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam el a fiúnak, akiről tudom, hogy tetszem neki, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Két éve jártam egy fiúval, aki most a legjobb barátom. Tudom, hogy tetszem neki, de rájöttem, hogy nem a fiúkhoz vonzódom. Szerintetek elmondjam neki? Ha igen, hogyan? Ti hogy mondanátok el?

2019. máj. 31. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Legjobb barátodként hogy hogy nem tud, arról, hogy leszbikus vagy? Mond el egyenesen szerintem. Bár nem lesz kellemes felismerés neki, de ezzel segítesz neki, hogy túl tudja tenni magát rajtad. Ezen túl kell esni.
2019. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy tetszem neked, de rájöttem, hogy nem a fiúkhoz vonzódom.
2019. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Minek drámázni mintha számítana a véleménye vagy mintha valami érzékenyről lenne szó?? Most mindenki nyomni fogja a süket szöveget hogy így megbántod a kis lelkét úgy megbántod, közbe meg ha elmondod nyugtázza hogy egy "lezbi" vagy,aki 1.nem lehet megdugni ezért leszr,2.be lehet szállni 3-asba,ezért zaklatni kezd. Szóval simán fosd telibe a pofáját és kész.
2019. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ezt szerintem sem kell túl gondolni. Egyébként is együtt voltatok valamikor szóval egyértelmű, hogy tetszel neki, de ha belegondolsz eleve így is a legjobb neki ha tudja, hisz nem reménykedik fölöslegesen(ha esetleg ezt tenné most) hogy valaha is összejöttök megint. Csak közöld vele, hogy leszbikus vagy és kész.
2019. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát szerintem ha nem mered neki elmondani akkor pl csinálhatod azt hogy ha szerzel magad mellé egy barátnőt akkor mutasd be neki vagy lássa azt hogy jártok...kézen fogva séatáltok és akkor szerintem le fog esni neki
2019. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem mondanam el, és megszakitanam a baratsagot es nem talalkoznek vele többet.


22/L

2019. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. válaszolónak: osztálytársak vagyunk :/


Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat!💕

2019. jún. 4. 01:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ... Fontos neked a barátsága? Még mindig odavan érted? Kellemetlen, hogy tetszel neki?


Nekem az a tapasztalatom, hogy ha a másik többet szeretne tőled, de te tőle nem, és továbbra sem száll le rólad, akkor jó taktika személyesen a képébe mondani, hogy ne haragudj, de a lányokhoz vonzódom. Lehetőleg személyesen, mert imádnivaló a megdöbbenésük, én ki nem hagynám, hogy lássam az arcukon, ahogy felfogják, mit mondtam!


Szóval, ha úgy érzed, segítene, ha tudná (nekem volt már, akinél csak így tudtam elérni, hogy békén hagyjon, hiába kedveltem az illetőt - mint barátot), akkor hajrá! Szerintem az őszinteség a legjobb út, de érdemes megfontolni, hogy valóban szükséges-e ezt tudnia rólad.

2019. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!