Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért ilyen aljas a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen aljas a legtöbb hetero lány? (kinek nem inge.... )

Figyelt kérdés

Van egy csaj akibe teljesen bele vagyok zúgva. Mindig flörtöl velem.. Máshogy néz rám stb. Tudja h tetszik nekem..

Kb 3-4 napja összejött egy pasival, és ezt a tudtomra is adta..

Ha a pasikat szereti akkor miért flörtölt velem? Miért ilyen aljas?...


2019. jún. 6. 11:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
A nők általában azok. Lehet hímsovinisztázni, lepontozni, de kis hazánkban meg különösen divat a nőknek egymás alá tenni, sokéves külföldi tapasztalattal mondom. Szomorú, de ez van. F, 38
2019. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

Miért "zúgsz bele" egy hetero lányba? Ha tudod, hogy ő az, te pedig nem, akkor miért nem hagytad már az elején, alapból és ki sem alakulhatott volna a szituáció? Alapdolog, hogy akinek eltér az identitása a tiedtől, azzal sosem lesz semmi, nem szabad komolyan venni a "szórakozását".



(Abban pedig ne is reménykedj, hogy majd megváltozik a nemi identitása és aztán összejöttök, mert ilyen nincs, legfeljebb az olcsó svéd propagandakönyvekben)

2019. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy hetero. Nem is reménykedek

És nem az én hibám hogy beleestem, nem tudom irányítani az érzéseim. És gondolom minden leszbikus lány szeretett bele legalább egy heteroba.

2019. jún. 6. 11:43
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Gonoszság, rosszindulat, aljasság, irígység és káröröm. Pár az ember alapvető építőkockáiból. Van aki különös kéjjel élvezi a másik nyomorát, kilátástalan keserűségének mámorító ízét. Van aki a másik félelméből merít erőt, van aki a könnyekből. A lassacskán bomló, oszló emberi lélek erjedt bódulata tápláló és élvezetes
2019. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%

#3


Kicsit azt érzem nálad, hogy tulajdonképpen a saját felelősséged hárítod át "mert ő szórakozott" indokkal, arra nem gondolva, hogy te is minimum ugyanakkora felelősséggel vagy hibás, az elején tisztázni kellett volna az irányultságod, a céljaid, még a "nagy belezúgás" előtt.


De ez elég kicsinyes, hogy most ő az aljas (bár ez a része igaz, ha szórakozott, és nem csak te értettél félre natúr dolgokat), te pedig a "vétlen áldozat", ahogy fordítva sem lenne igaz, a felelősség eloszlik, ő valóban gonosz, ha ezzel szórakozik, de te eléggé házhoz mentél a pofonért, nem ártott volna előtte megtudakolnod, hogy egyáltalán van-e realitása annak amit szerettél volna (valószínűleg nem)

2019. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%

Mennyi hímsoviniszta gyökér...


Te meg megérdemled kérdező. A leszbikékre amúgy is jellemző, hogy ha szimplán tetszik nekik valaki külseje vagy stílusa abba rögtög "bele kell zúgni", és ha valakibe bele zúgtak azt ki kell sajátítani. Arról szól ez a kategória hogy kattant leszbikusoknak próbálják megmagyarázni hogy a tanárnő,a legjobb barátnő meg az ismeretlen kiszemelt nem flörtöl velük attól hogy rájuk néz, hozzájuk szól vagy megérinti őket. Ők meg kardoskodnak hogy " de máshogy nézett rám", de "de máshogy szól hozzám". Azt meg hogy konkrétan mit jelent az a máshogy leszrják, mert az csak "úgy" lehet. Olyan pszichológiai tényeket szintén leszrnak, hogy a "máshogy" mindenkinek más, és minden gesztus más mindenkinek, lehet te csak akkor érintesz meg valakit ha be vagy rá gerjedve,de lehet a másik mindenkit gyakran megérint, mert így szokás a családjában stb...Te is egy ilyen se hall se lát Töhötöm balfa sz voltál,illetve most is az vagy,mert még mindig hajtod hogy bizony flörtölt veled. És te is egy hímsoviniszta gyökér vagy mert könnyebb rámondani hogy "aljas,gonosz", mint elismerni hogy végig leszrt, csak te képzeltél bele többet.


"És ezt a tudtomra is adta"


Miért,titkolja el a kapcsolatát csak azért mert egy leszbi csorgatja rá a nyálát vagy bújkáljon vagy mi? Konkrétan ígért is neked egy punci nyalást vagy miért akarod számon kérni?


A nőgyülölő pasiknak üzenem hogy ha ennyire aljasok a nők akkor nyugodtan át lehet térni a pasikra.


Néhány leszbikus meg komolyan gondolkodjon el rajta hogy mit enged meg magának.

2019. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

#6


Pedig ez a gesztusfélreértés hetero embereknél is mindennapos, mennyi az ilyen "de hát az lány úgy nézett rám" vagy "úgy tűnt az a pasi flörtölt velem"...


És akkor ezt még bonyolítsuk meg eltérő identitásokkal.

2019. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
Leszbiknél ezerszer gyakoribb,ha nem vetted volna észre, ők mindenkire rásütik hogy flörtöl velük, aztán ha pofára esnek aljasok a heterók...Lehet pont azért "adta a tudtára" az a szegény làny hogy pasija van, mert már elege volt belőle hogy egy kiéhezett leszbikus zaklatja
2019. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás. Egy volt ribizli ismerősöm pont ezt tette. Azt hitte,hogy ha lesz pasija az nekem rosszul fog esni. Eljátszottam,hogy nagyon fáj,de belül röhögtem hogy mekkora egy idióta xD Azóta de keresett,lehet hogy rájött mekkora gerinctelen féreg vagyok,de hát ez ilyen. 😀
2019. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

#8


"aztán ha pofára esnek aljasok a heterók"


Ez mondjuk a legtöbb kisebbségben lévő réteg sajátja, hogy a saját hibáiért is a többség a hibás, "azért, mert roma vagyok", "azért mert meleg vagyok" "azért mert magyar vagyok" (határon túl élő ismerőseim kedvence)


Ha az ember ki van éhezve könnyű belelátni dolgokat, márcsak azért is, mert amúgy erre vágyik és ki van rá élezve.


És most tudom, én leszek itt az ügyeletes homofób meg "nem korrekt" ember, de pont egy lezbikusnak kellene tudnia, hogy a rétegük még így is eléggé szűk az országban, alapból még mindig jóval több a hetero (és ez mindig is így lesz, dacára a homofóbok "jajj többen lesznek nálunk veszély veszély!" hőbörgésinek), ezért alapból ezt kell feltételeznie, és pontosan ezért már az elején tisztázni valahogy, ha máshogy nem, akkor rákérdezni.


Olyan nem lesz, hogy egy hetero majd biszexuálissá változik az ő két szép szeméért. Persze van olyan is akivel ez megtörténik, de ez egy hosszabb folyamat, nem pedig 1-2 beszélgetéstől történik egy kvázi idegennel.

2019. jún. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!