Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti adni vagy kapni szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adni vagy kapni szerettek jobban? (szex)

Figyelt kérdés

Ti adni vagy kapni szerettek jobban az ágyban?

Ez párfüggő is lehet akár? Vagy esetleg, hogy mennyi ideje vagytok az adott személlyel párkapcsolatban, az befolyásolhatja?


Kort írjatok! :)



2019. jún. 12. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyilván kapni jobb, de adni sem annyira rossz, a látvány kárpótol.

Annyiban van befolyása, hogy ha már összeszoktatok, mindent ismertek a másikon,akkor az élvezet is sokkal nagyobb. Ugyanúgy inkább kapni szeretem.

21/L

2019. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én adni szeretem jobban. Egész nap kívánom a barátnőm, alig várom mindig hogy találkozzunk és ha nincs is szex de csókoljam, fogdossam a cicijét😍 Nagyon gyönyörű az tény 😍
2019. jún. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyformán szeretem mindkettőt. Még csak egy lánnyal voltam, úgyhogy nem tudom, hogy párfüggő-e. Az biztos, hogy őt nagyon szeretem kémyeztetni, és ő is nagyon jól csinálja. 35 évesek vagyunk.
2019. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kapni és adni is nagyon szeretek. De ez párfüggő. Ha a párom csak adni szeret akkor passzív leszek a kedvéért és ha gyakrabban igényli a szexet mint én akkor értelemszerüen inkább adok.
2019. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kapni. Jól esik ha random kinyal, mert olyan a kedve
2019. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha majd egyszer szerelmes leszel, kérdező, ilyen kérdés meg se fordul majd a fejedben.
2019. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kapni


20/L

2019. jún. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 biera77 ***** válasza:
Imádok adni.. :) 44/L
2019. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Adni.

36ff

2019. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én adni. (Nem csak egy leszbikus kapcsolatom volt már, ezekben álltalában kapni szerettem jobban) Sajnos a párom nem nyal olyan jól, de én így is szeretem.


25L

2019. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!