Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek melyik nemhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik nemhez vonzódok?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg hogy, több fiúval randiztam már, de csak az egyik kapcsolatom fordult komolyra. De nem voltam

túlzottan szerelmes. Nem éreztem azt a lángot, nem voltam rózsaszín ködbe, Sorolhatnám. A szexet se élveztem egyátalán. Azóta nem igazán jönnek be a pasik. A lányok mindig is érdekeltek de soha sem gondoltam úgy hogy velük lennék, csak mint barát. És lehet hülyén hangzik kipróbálnám a másik nemet😅 Valaki járt már így ahogy én?


2019. jún. 14. 23:58
 1/7 anonim válasza:
93%
Egyrészt érdekelne, hogy hány éves vagy:D (csak kíváncsiságból) Másrészt, próbáld ki és megtudod:D Szerintem nem veszítesz semmit, de amíg nem próbálod meg sosem fogod megtudni.. Az sem kizárt, hogy hetero vagy csak még nem találtad meg az igazit; az sem, hogy leszbikus, mert még nem próbáltad; és persze az sem kizárt, hogy biszexuális vagy. Idővel kiderül:D
2019. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy nem írtam hány éves vagyok😅

18 éves vagyok😊 igen lehet keresgélnem kell még a fiúk között de nem érzem a hozzájuk való vonzódást se. Egyik barátnőm sok fiúval beszélget, őt érdekli. Engem hidegenhagy.

2019. jún. 15. 00:11
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ott van még a demiszexualitás is, mint opció.
2019. jún. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Demiszexuális lányként egyet kell értsek az előttem szólóval. Ha úgy alap egyik nemhez sem vonzódsz, nem igazán érzel szexuális vonzalmat (max vágyat, ami nem ugyan az) és eléggé nehéz szerelembe esni, viszont ha sikerül, akkor jó esetben meg lesz a szexuális vonzalom is a partner irántiránt, akkor lehet hogy demi vagy.
2019. jún. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem is tudtam hogy van ilyen hogy demiszexuális😅 de lehetséges
2019. jún. 15. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet biszex vagy


Nalam pl volt par fium szex is de en se elveztem tulzottan

Lannyal ki probalnam szivessen hatra nekem is az a palya fekszik 😂

23/l

2019. jún. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Biszex már nem hiszem. A fiúk iránt elvesztettem teljesen az érdeklődésemet🤷‍♀️

Lánnyal én is kipróbálnám😅 de nem ismerek olyan lányt aki bi vagy leszbi lenne sajna

2019. jún. 15. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!