Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek milyen típusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen típusú lányok jönnek be külsôre?

Figyelt kérdés

Inkább a lányosabb, vagy a fiúsabb? Ha csak a külsőt nézzük.

Fiúsabb nem feltétlenül azt takarja hogy lenyírt haj. Csak mondjuk nem preferálja a szoknya smink magassarkú kombót.

Inkább mondjuk egy farmer, póló, tornacsuka.

CSAK lányok véleménye érdekel.

Légyszi kort is írjatok.



2019. júl. 17. 08:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A nőies arcú sportolók. Mell meg ilyesmi nem is érdekel, de egy szép, izmos láb-popsi nagyon lázba tud hozni. Főleg ha kontyban hordja mellé a haját:)

19L

2019. júl. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az erősebb személyiségű lányok

A külső nem szempont nálam :)

lehet az lányos is és fius is :)


22/L

2019. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Lanyos lany vagyok es lanyok lanyt szeretnek, de az nem jelenti, hogy egy rozsaszin plazacicat. Teljesen mindegy mibe van ha izléses nőies . Egy polo farmer is tud nagyon noies szep lenni.

22/L

2019. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre egyre jobban vonzanak a fiúsabb lányok, tehát a rövidebb haj, laza öltözködés. Viselkedésben viszont szeretem, ha van egy érzékenyebb oldala is a fiús viselkedési jegyek mellett.

23/L

2019. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre legyen lazább, vagányabb (nincs annál szexibb amikor póló, farmer kombóban is sugárzik a nőiessége), vagy a kettő keveréke, néha csajos, néha fiús, én is ilyen vagyok. Inkább legyen igényes a külsejére, és smink nélkül vagy minimális sminkkel létezzen gyakrabban, így jobban meg fog, mintha az agyon sminkelt arcával mosolyogna rám. A hajhossz meg mindegy igazából. Igazából lehetne sorolni, hogy ilyen meg olyan legyen, ha megtetszik rajta valami, vagy a kisugárzásával fog meg, vagy az egész külseje összhangban van, akkor végem van.

24l

2019. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a fiúsabb lányok bár mivel én is ilyen vagyok ezért nehéz mert nem gondolnák rólam.
2019. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 csernozjom válasza:
100%
Inkább a lányosabbak. De vannak tök jól, lazán öltözöttek is, szép arccal és kisugárzással ugyanúgy 10/10. 30L, BP
2019. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!