Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Kaleido...

Mi a véleményetek a Kaleido Star animéről?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik pedig régen nem néztem. Nagyon aranyos Sora és a barátai!


Aki látta az összes rész, mi volt a véleménytek mikor Sora elindult a versenyre es nem fejezte be a mutatványát? Én nagyon csalódtam úgy mint Leila.


+Szerintetek ciki hogy fiú létemre Kaleido Star-t nézek?


Válaszotokat előre is köszönöm!



2019. nov. 14. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Én láttam többször is. Nagyon szeretem.

Személy szerint nem csalódtam, mikor Sora félbehagyta az Angyalok táncát. Ő az elejétől arról álmodott, azon munkálkodott, hogy egy olyan színpadot hozzon létre, ahol nincs rivalizálás, az előadók éppen annyira élvezik az előadást mint a nézők. A cirkusz fesztiválon pedig semmi más nem volt mint versengés életre-halálra szó szerint, hiszen Sophie halálához is ez vezetett.

Ha Sora egy ilyen közegben, ahol ennyi gyűlölet és önzőség van az emberek szívében, jól érzi magát, azzal sutba dobta volna önmagát. Ő nem ezt akarta, és nem volt képes a részévé válni.

Leila azért nem értette meg, mert ő bár támogatta Sora-t, hogy ő legyen a Kaleido új csillaga, de nem hitt benne, hogy ez versengés nélkül is lehetséges, hiszen ő is úgy lett sztár, hogy eltaposott másokat.


+ Szerintem abszolút nem ciki, ha egy fiú is néz shoujo animéket, hiszen a lányok is megnézik a shounen animéket.

2019. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző tökéletesen leírt mindent és egyetértek vele. Nálam ez úgy nézett ki hogy már azt kezdtem mondani hogy ezek után komolyan fel akar lépni szerencsére (vagy nem) nem tette és jó is hogy nem azzal a sarccal csinálta meg az angyalok táncat (nem utálom csak nem akartam hogy vele lépjen fel)
2019. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!