Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Overlord...

Mi a véleményetek az Overlord című animéről?

Figyelt kérdés
A maga műfajában jó anime, érdemes elkezdeni? Csak azoktól várok választ, akik látták.
2019. márc. 29. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Eléggé felkapott anime, illetve nem véletlenül hoztak már ki belőle három évadot is.


Érdemes elkezdeni? Szerintem simán van 30 perced az első részre, hogy eltudd dönteni. Eléggé hamar beszippant egyébként, ha vevő vagy a témára.

2019. márc. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megnéztem az első két részt, és nagyon tetszik! Mindenképp végignézem!
2019. márc. 30. 07:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást hozzá! Én a harmadik évad végét már 10x néztem újra, annyira durva. Biztosan nem okoz majd csalódást! :)
2019. márc. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A közepes szintet talán megüti. A saját műfaján belül sem kiemelkedő.
2019. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Történetileg szerintem nagyon jó, főleg az 1. és 3. évad. Animáció tekintetében van kivetni való, nem túl szép a cgi, néhol kifejezetten otromba, de elviselhető. Aa
2019. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó csak nem mindig gondolnak a mellékszereplők ,,érzéseire" és ez nem mindig ,,jó"

Amúgy én nagyon szerettem, 2x néztem végig és bármikor meg tudnám nézni ujra!

2019. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nagyon jô... bààààààr~... a 2.évadban semmi érdekes nincs mert nem mutassàk a Main Charactert vagy valaki màst, hanem csak a gyîkokat, îgy szerintem a 2.évad ey kicsit el van cseszve, de egy idõ utàn végre megjelenik a nagy Aiiiiiiiiinz! ...... de persze ki nyomja le a gyîkokat bammeg? Kuki Kaktusz Cocytus vagy ki. nee~m nem ainz (momonga) nyomnà le õket egy csettintéssel....... îgy egy kicsit nem tetszett. de az 1.évad és 3.évad az sztem nagyon jô. kàr hogy nincs 4.évadja, és nem is lessz, mert momonga kb az egész vilàgot màr meghôdîtotta és hàt.... ja. ennyi.
2019. ápr. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!