Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A többség aki itt mondja hogy...

A többség aki itt mondja hogy könyvet ír miért éppen kamaszlányokat vesz elő? Annyira unom már! Ti nem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megborzongtam mikor mondta ma is az egyik ismerősöm hogy elkezdett írni.Mondom milyet,mert érdekelt,én is írok.Mit kapok?

"Egy tizenhárom éves lányról fog szólni akit nem szeretnek az iskolában és a szüleinek is gondjai vannak ezért átmennek az ország másik felébe ahol beleszeret egy fiúba"

NAGYON,de nagyon tömeg.Egyszerűen már undorodok attól is ha meghallom a teenager lány szót,mert elkap a hányinger.



2015. okt. 23. 23:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Addig nincs vele baj amíg jó is,de annyi egyediség legyen már benne hogy nem örökké vezérigazgató lányairól van szó,meg csúnya bettikről...komolyan.
2015. okt. 23. 23:09
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Miért érdekel annyira, hogy mások miről írnak? Neked nem tetszik ez a stílus, egyedi vagy, legyél az. Nekik ez jön be, ők hadd írjanak már arról, amiről akarnak. Ha ők annyira tucatkönyveket írnak, a te könyveidnek legalább nem lesz ellenfele és jobb esélyekkel indul.
2015. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb emberbe nem szorult sok egyediség. Én már kezdek hozzászokni.
2015. okt. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok veszik elő ezt a sablon, akik maguk is tinilányok, így érthető. Miről írjon, ezt ismeri.

Mondjuk ha az ismerősöd már rég kinőtt a tinédzserkorból, akkor lehet, hogy egyszerűen a divat után megy, mert tervei vannak az írással (mondjuk ki: könnyű pénzkeresetnek látszik, hogy írok egy könyvet, ami majd népszerű lesz, és akkor sok pénzt kereshetek vele). "Ilyet én is tudok"-elv.

2015. okt. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes, sosem írtam tinikről. Utolsó kommentben sok az igazság.
2015. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A fantázia hiánya lehet a ludas. Vagy a tini-romantika nagyon kedvelt mostanában. Akárhogy is, én egy ilyen könyvet olvastam el, elég annyi.


Már kizárólag a fantasy (ebből sem a vámpíros szerelmi történetekre vagyok kíváncsi..) és Sci-Fi könyveket olvasom. Ebben a 2 kategóriában csak a fantáziadús írók szoktak kotorászni. Ami jó.


Amúgy igen, én is utálom már ezt a témát. Természetesen vannak ebben a kategóriában is jó könyvek, amiket nem tinilányok írnak, de én azokat is utálom, mert magát a témát sem szeretem. KIZÁRÓLAG fantasy és sci-fi.. :D


Ezeknek az embereknek kéne egy alapos kritikát hozzávágni a fejéhez, de olyat, hogy zokon essen neki, akkor felfogná mi itt a helyzet. De többség vagy nem fogja fel, vagy nem érdekli, vagy senki nem vág hozzá ilyet a fejéhez..


Pont előtted kiírt egy 12 éves lány egy kérdés. Nézd meg. :D Istenem.. Pont erről beszélünk.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__7296696-1..

,,De nem fantasyt írok!

Tudom,hogy aki írigy rám az azért ír ijeneket mert írigykedik rám arra hogy,jó az életem.Tudom mert anyukámék mindig ezt mondják.És amúgy meg romantikus regényt írok.Egy lányról aki beleszeret egy fiúba akiről kiderül hogy vámpír és már kést öt oldal!"

2015. okt. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Én 14 éves vagyok, és tinikről írok. Nem azért, mert nincs fantáziám, hanem mert én is tizenéves vagyok, és nem rendelkezem túl sok élettapasztalattal, nem gondolkodok felnőttként, szóval ha megpróbálnék felnőttekről írni, az eredmény valószínűleg nevetséges lenne. A legtöbben egyébként szerintem azért írnak kamaszlányokról, mert most ez a divat, ez a téma a népszerű, és a tinik nagy részének nincsenek túlságosan nagy elvárásai a könyvekkel szemben, a legtöbben a sablonos, romantikus tiniregényeket részesítik előnyben, szóval az ilyen könyvekkel könnyű sikeresnek lenni. De nem szeretnék általánosítani, természetesen vannak normális és érdekes tinikről szóló könyvek is, de mivel most ez a téma a divat, a legtöbben ilyen jellegű történeteket írnak. A tini íróknak pedig nyilvánvalóan egyszerűbb a korosztályukba tartozó karakterekről írni, mint felnőttekről.
2015. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell bármit is utálni, ha nem tetszik ne olvass ilyet, vannak akik ezeket szeretik, ők erről írnak vagy ezt olvassák és kész. Neked nem kell. Én sem szoktam mert nem érdekel, de ettől még nem utálom. Mi értelme? Foglalkozni sem kell azzal ami nem érdekel.
2015. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

6-os.

Te 12 évesen össze tudtál hozni egy értelmes egy oldalas fogalmazást?

Lehet ez a most 12 éves kislány egyszer olyat tesz az asztalra hogy te is elolvasod.

Valahol el kell kezdeni. Ha elolvasod egy Író első és legutolsó könyvét igen meglepődsz.

Mi a fenéről írjon egy tinilány? A háborúról?

Ha nem teszik nem kell olvasni.

2015. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9-es: Én nem kezdek el vaktában egy hóbortot sem, utánanézek a dolgoknak. És nem teszek ki egy oldalra olyan kérdést, hogy: 'Nézzétek! 12 éves vagyok, de könyvet írok! Elképesztő, nem?!'.. Még 12 évesen sem..


6-os.

2015. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!