Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért van az, hogy egy könyvbe...

Miért van az, hogy egy könyvben nekem mindig az a szereplő a kedvencem, akit a nagy többség utál?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az emberek (olvasók) mindig azt a szereplőt utálják, aki nekem a kedvencem. Miért lehet ez?

2015. márc. 7. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet h mert izgalmasnak találod a karaktert. Nem vunk 1formák.
2015. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a közös azokban a karakterekben?
2015. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, pontosan miért utálják őket, vagy milyen a jellemük, de több könyvnél is észrevettem már, hogy az elején utált karaktereket jobban megkedvelik a végére, ha a könyvben van egy olyan rész, ami egy kicsit az ő véleményüket, az ő szemszögükből nézve látjuk a dolgokat, jobban megismerhetjük őket. Lehet, hogy valóban azért, mert izgalmasnak, sokszínűnek látod őket, vagy valamilyen mértékben megérted őket, átérzel valami apróságot belőlük. De ez nem rossz, kedvelem az olyan embereket, akik nem a tömegvéleménnyel ért együtt és mindig a legjópofibb szereplőt istenítik.
2015. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Gyűrűk Urában az orkok voltak a kedvenceim. Van ilyen. Valószínűleg egyszerűen arról van szó, hogy az ízlésed nem egyezik a tömegével. Mindenkit más fog meg egy-egy karaterben. Van néhány hely, ahol az ízlések összeérnek, pl. A Trónok harcában a túlnyomó többség kedveli Tyriont és utálja Joffreyt, de biztos van akinél ez nem így van.
2015. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es, leginkább az a közös azokban a szereplőkben, hogy kevesen értik meg őket a regényben és valamiben különbözik a világlátásuk a többi szereplőtől.
2015. márc. 7. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs két egyforma ízlésű ember! (Általában nálam is így van,de engem ez nem zavar)
2015. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!