Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek hogy reagálna...

Szerintetek hogy reagálna Takairo, ha megtudná, hogy Misaki és Usagi-san együtt van?

Figyelt kérdés

Én nem tudom eldöntetni teljesen, de szerintem nem lenne annyira kiakadva és hamar megszokná, Misaki boldogsága neki fontos.

Szerintetek?

Ja, és egyébként Usagi-san miért nem használ utótagot (nem tudom pontosan hogy nevezik ezt japánban) Misaki nevéhez?



2020. aug. 19. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
*Takahiro
2020. aug. 19. 21:47
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Seppukut követne el Fukushima-ban.
2020. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Neee már :D Ez nagyon gonosz, azért remélem nem :)
2020. aug. 19. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Meglátásom szerint egyáltalán nem lenne kiakadva rajta, teljes mértékben el is fogadná, sőt, szerintem kizárt, hogy ne sejtsen valamit. Ha mégsem, és csak úgy a semmiből érné a dolog, legfeljebb meglepődne rajta kicsit.


Az, hogy Usagi-san nem tesz utótagot Misaki neve mögé, nagyon mély kapcsolatra utal, illetve ez így egy meglehetősen közvetlen megszólítás. Benne lehet még az is, hogy Misaki jóval fiatalabb nála, mert akkor is előfordulhat, hogy nem teszik a keresztnév mögé az utótagot.

2021. jan. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!