Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit ajanlanatok egy kezdo...

Mit ajanlanatok egy kezdo animesnek?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnommel belenéztunk az Attack on titanba ( en mar vegig neztem ) , tetszett is neki, viszont akkor lehettunk olyan otodikesek, es a huga bearulta anyjanak, o meg eltiltotta az animektol mivel szerinte tul durvaxd most, par evvel kesobb, (4) egyik otaku haverunknak koszonhetoen megint megjott a kedve az animekhez, igy mar "eretebb" fejjel tudjuk hogy nem a nyolc eves gyerek elott fogjuk neznixd. Tehat ilyen visszafogotabb horror kene, aminek gyonyoru a rajzolasa es erdekes. En a Death paradehoz hasonlora is gondoltam, de az kicsit durva meg sztem..

2020. szept. 27. 08:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha horror, akkor nekem (a leírtkon kívül) az Ousuma game jutott eszembe. Nem tudom, mi számít neked "gyönyörű" rajzolásnak, de ez egész jól össze van rakva. Death Note valóban jó lehet. Esetleg a Mahou shoujo site is szóba jöhet. Nem tipik horror az tény és való, de van valami nyomasztó, enyhén beteges aurája, ami (számomra) élvezhetővé tette. Esetleg a Yamishibai: Japanese Ghost Stories? Vagy a Satsuriku no Tenshi is szóba jöhet. Horrornak végképp nem mondanám, de ha nem akarsz durvát, kezdésnek jó lehet. Az a baj, hogy nem igazán nézek horror animéket, de ha youtube-ra beírod, hogy Horror anime AMV, tuti kidob egy csomót. Jó keresgélést.
2020. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

én nem szoktam ilyesztőeket nézni, ezért ilyeneket tudok csak mondani (én is kezdő vagyok)

haikyuu- sokak szerint unalmas,de nekem tetszik

kaguya-sama-love is war- ezt is sokan unalmasnak tartják,de a második résznél kezd izgalmasabb lenni

bokuno hero academy én ezt most nézem, szerintem ez izgalmas

attack on titan az ismerőseimet,akit megkérdeztem,azoknak ez tetszett, én még nem néztem meg

remélem,hogy ezzel tudtam segíteni :)

2021. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!