Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Amikor Kakashi megölte Rint,...

Kisgöncöl kérdése:

Amikor Kakashi megölte Rint, a Rinben lévő démon miért nem halt meg Rinnel együtt?

Figyelt kérdés

Vagy hova lett belőle, hogy jutott ki?

Lehet átsiklottam valami felett, már láttam az összes részt, de ez kicsit elgondolkodtat.



2020. okt. 18. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 3 farkút rakták bele ha jól emlékszem. A bijuu-knál az van, hogyha megölik a gazdatestet attól ők még életben maradnak, mert ugye a chakrájuk megmarad. A chakrája ilyenkor "szabad" lesz és ezáltal ő maga is, tehát így jutott ki.
2020. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Én úgy tudtam, ha a gazdatest meghal, ők is meghalnak.

2020. okt. 18. 23:00
 3/5 anonim válasza:
Nem az hogy Rinbe nem volt benne,hanem csak egy potenciális jinchuriki volt? És azért akarták elfogni hogy elzárják bele.
2020. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

El is fogták és bele is zárták, ezért ölette meg magát Kakashival.

#1 voltam

2020. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, bele is zartak, aztan visszaengedtek volna konohaban es ott kiszabaditottak volna belole, hogy ott pusztitson, ugy tudom.

Es ezert ugrott a chidori ele, hogy a falut megovja ettol.

2020. okt. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!