Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball Super-ről vélemény?

Dragon Ball Super-ről vélemény?

Figyelt kérdés

2020. nov. 15. 14:43
1 2
 11/13 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Nekem az animációja nem tetszik. A régi jobb volt szerintem. Részletesebb. Jó lenne az egész sorozatnak rgy remake amiben nincs cenzúra, és nagyon jó lenne az animáció. Vagyis inkább egységes. Plusz kicsit módosíthatnák a sztorit, hogy egységesebb legyen. Pl a farok meg a Nyou-bou (varázsbot) hova tűnt. Meg szerintem az ssj3 tök felesleges, mivel nem sokkal erősebb mint az ssj2, meg az animében alig bukkan fel. Értem én hogy jól néz ki meg minden, de ha annyira költséges megcsinálni, akkor minek hozták be. Meg ha folytatni akarják, inkább úgy kéne mint a Naruto Boruto esetében, hogy Trunks és Goten legyen a főszereplő szerintem. Ha egy kicsit összetettebb lenne a sztori, és nem lennének ilyen bakik benne, szerintem még jobb lenne. Meg az Oozaru is felesleges volt szerintem. Ne értsétek félre. Imádom a Db-t, de nagyon sok benne a logikai hiba is. Nem mondom hogy teljesen írják újra, de nem ártana ezeket kijavítani szerintem. A Superről meg annyit még, hogy csak a Future Trunks Saga volt érdekes. Ott volt csak az egésznek tétje, de az sem volt valami részletesen felvezetve. Oké hogy a nagytorna is jó sztoriban, de ilyen indokkal lett az is, hogy Goku akár harcolni más univerzum harcosaival, szerintem elég gyenge. Szóval ha lenne egy remake DB DBZ DBS cenzúra nélkül egységes animációval, és ki lennének javítva a logikai hibák. Szerintem sokkal jobb lenne. De az Arale részek, nem tudom minek bele. Oké hogy Toriyama másik alkotása, de köze nincs egymáshoz a 2-nek. A filerekkel nincs bajom, mert bővítik az egészet. És Pl a Garlic JR. szerintem jó lett, mert ott végre nem Goku lett az aki legyőzte a főbosst. Illetve ugye Cell Saga. De a többi, mind Goku. Vegita is kaphatna akkor ilyen szerepet. És még sorolhatnám a problémáim, de ezek amiket lényegesnek tartok. Ja és magyar szinkronnal max a GT-t nézzétek. Mert a többi baromi rossz. Mi a ti véleményetek erről?
2021. márc. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Illetve szerintem valami kívánság miatt simán meg lehetne azt csinálni, hogy a GT is hivatalos folytatás legyen.
2021. márc. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Plusz még az nem tetszik a Superben hogy Gokut már csak a harc érdekli és semmi más. Nekem a Super nagyon összecsapott lett. Lehet azért mert előbb volt mint a manga. Meg jó lenne ha okosabb lenne egy kicsit, meg sokkal komolyabb, nem csak a harcban. Ahogy Gohan és Goten is. Nekem az jön le hogy Toriyama nem is akarja csinálni. Csak a pénzért csinálja. És a minőség sem olyan mint kéne. Értem hogy Gohan miért tiszteli jobban Piccolot mint Gokut. Legalább Piccolo úgy vigyáz rá mintha a fia lenne. Viszont Goten meg apa nélkül nő fel. Na sok benne a logikai probléma. Ezeket kéne már javítani. Illetve kiadni egy olyan Supert ami hozza a Z minőséget.
2021. márc. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!