Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mióta nézel animéket? Hány...

Mióta nézel animéket? Hány évesen kezdtél animét nézni? Miért kezdtél el animéket nézni? Melyik animével kezdtél? Mennyi animét láttál eddig? Melyik a kedvenc műfajod?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok a kérdés, nem fontos mindegyikre válaszolni. Csak érdekel hogy mások hogy vannak az anime nézéssel.

2020. dec. 7. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

1. Kiskorom óta nézek animéket.

2. 3-4 évesen kezdtem, bár akkor még nem tudtam, hogy azok a mesék animék.

3. Nem tudom, még kicsi voltam.

4. Az első animém a Panda maci kalandjai c. movie volt olyan 3-4 évesen.

5. Nagyjából 500-600 animét láttam eddig.

6. Shounen, shoujo, fantasy, yaoi/shonen-ai, dráma, romantikus

2020. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

1. 3-4 éve nézek animét úgy hogy tudom is animét nézek. Kissebként is néztem, de akkor nem tudtam.

2.Komolyabban 14-15 évesen.

3.Csak megtetszett az egyik rajzolása aztán később az is, hogy nem csak gyerekeknek szóló mesék hanem sorozatként is megállják a helyük.

4.Első amit kicsiként néztem a Kukucska kalandjai volt.

5.Nos a MyAnimeList profilomon azt írja 226, de ebbe benne van OVA, Special, film és minden más is úgyhogy nem tudom.

6.Szeretem a fantasy-t de azt hiszem hazudnék, ha azt mondanám nem nézek meg egy scifi vagy egy románc animét, szóval elég tág körben nézek animéket.

2020. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

1;2 Néhány éve

3. A totoro aranyos volt, de fogalmam se volt hogy ez anime, a d. gray man-t meg egy ismerősöm ajánlotta.

4. Film: Totoro, Sorozat: D. gray man

5. +/- 50

6. shounen, dark, fantasy

2020. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

kb 20-21 évesen kezdetem el. Egyetem előtt nagy gamer voltam, sok mindennel játszottam, de főleg olyanokkal, ahol jó közösség volt(pl wow), viszont ez megkívánta azt, hogy meghatározott időkben szinte mindig online legyek. Ez egyetemen már nem működött, össze vissza voltak az óráim, bulik stb. Ekkor áttértem a sorozat nézésre. Mikor már kezdtem kifogyni a rendes sorozatokból akkor kezdtem kacsintgatni az első egy-két anime felé.

Először olyan animék jöttek csak szóba, amikből volt magyar vagy angol szinkron, hogy melyik volt az első, arra nem emlékszek. Eleinte a japán karattyolástól fel állt a szőr a hátamon, már csak azért is, mert egyszerűen semmit nem értettem belőle, ami kissé zavaró.

Megszámolni sem tudom, mennyit láttam, de szerintem biztos 100 fölött van.

Ahogyan rendes sorozatokból is, úgy itt is a fantasy és a sci-fi a kedvenc műfajom.

2020. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

6 éves korom óta. Legalábbis azóta tudom, mi anime.


Unatkoztam.


Dragon Ball


Ha csak azt vesszük, amit végig láttam, 1229.


Nincs kedvenc műfajom, de van olyan, amit kifejezetten kerülök.

2020. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

1. 4-5 eve

2. kb 9 eves voltam

3. Mert egy baratnom folyton a narutorol beszelt, es addig ragta a fulem amig bele nem neztem.

4. naruto, de 20-30 resz utan abba is hagytam, az elso animem amit ki is neztem, az az angelbeats!

5. kb 100-150

6. dark fantasy, shounen ai, sci fi, mistery, meg talan a thriller.

2020. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régóta, nem emlékszem már.

Szintén nem emlékszem.

Szintén, habár talán Dragon Ball vagy Sailro Moon lehetett.

1550

Sport, de amúgy mindegyiket szeretem a horroron kívül.

2020. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

14 éve

5 éves koromtól

Mert azokat szerettem

D.I.C.E. - A mentőcsapat

100+

Sci-fi és fantasy

2020. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
14 éves korom óta nézek folyamatosan, de már 6-7 évesen is láttam animéket a tv-ben. Akkor kezdtem megkedvelni, de volt egy jó hét éves kihagyásom. Az első komolyabb animém a Naruto volt, és az isekai animéket vagy a történelmi témájúakat kedvelem a legjobban
2020. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1/2. Úgy 14 éves korom óta.

3/4. Valamiért eszembe jutott egy fura, szőke nindzsás sorozat, amiből még animaxon láttam anno pár részt kisiskolás koromban, úgyhogy rákerestem, és végignéztem a Naruto-t.

5. kb. 200

6. romantikus, battle shounen, fantasy, vígjáték


19/L

2020. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!