Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mióta nézel animéket? Hány...

Mióta nézel animéket? Hány évesen kezdtél animét nézni? Miért kezdtél el animéket nézni? Melyik animével kezdtél? Mennyi animét láttál eddig? Melyik a kedvenc műfajod?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok a kérdés, nem fontos mindegyikre válaszolni. Csak érdekel hogy mások hogy vannak az anime nézéssel.

2020. dec. 7. 17:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

1. 4-5 évesen láthattam az elsőt.

2. Hát mint írtam 4 évesen láttam az elsőt, de akkor fogalmam sem volt, hogy létezik ilyen, hogy anime, és nem kerestem ezeket, ha ment a TV-ben, akkor néztem. Tudatosan és rendszerességgel 8 évesen kezdtem.

3. Épp ment a TV-ben. Ha arra vagy kíváncsi, hogy most miért nézem: Normális választ nem igazán tudnék megfogalmazni, tetszik ez a művészeti forma. Rajzolva van így sokkal több mindent meg lehet valósítani mint egy élőszereplős műben, és amúgy is jobban tetszik így. Elkezdtem animézni, aztán valahogy ennél maradtam.

4. Hát az első amit láttam az vagy a Kaleido Star vagy az Inuyasha lehetett. Tudatosan meg a Sword art Online.

5. Egy vagy pár részes OVA sorozatokkal és rövidfilmekkel együtt 433. Teljes értékű sorozat/film ebből körülbelül 330.

6. Szinte mindenfélét nézek, de amiben nagyon otthonosan mozgok, és jobban érdekel az átlagnál, az a lélektan.

2020. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

kb. általános iskola alsó tagozatos voltam, mikor a nővéreim elkezdtek animét nézni + mangát olvasni, akkor láttam pár részt ilyen-olyan animéből (+ movie-k), de nem nagyon érdekeltek akkoriban

középsulis koromban történt 1 nagy változás nálam, lett is pár szabadidőm és nem tudtam mit kezdeni magammal, így elővettem pár régi darabot, amire emlékeztem (naruto, bleach, inuyasha, fma), aztán szépen lassan felfedeztem a különböző fansub-okat és az ő katalógusaikat böngészve egyre több animét néztem, ismertem meg


mennyit animét láttam eddig? MAL profilom szerint ~430 körül van

kedvenc műfaj nincs, minden jöhet, de van amit már kezdek unni

2020. dec. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Én régebben nem szerettem az animéket mert úgy tudtam hogy hülyeség. De idén nyár elején egy unokatesóm mondta hogy nézzem meg a Narutot de én ugye nem tudtam hogy az anime csak azt gondoltam hogy rajzfilm sorozat. Amikor végig néztem akkor jöttem rá hogy ez egy anime és elkezdtem keresni több animét hogy lássam mik vannak mert nagyon tetszett hogy megvan rajzolva meg ilyenek. De mivel akkor még nagyon kezdő voltam ezért nem tudtam hogy hogyan keressek rá de nagy nehezen találtam egyet a Kaichou wa maid-sama című animét. Az volt a második animém. Azóta nagyon szeretem az animéket és egész nap csak azt nézek. Lehet hogy kezdőnek tűnök mert csak nyár óta nézek animéket de már nagyon sokat láttam sokféle műfajból.Kb 80 animét néztem meg (rövidebb fajtákat de van benne 1-2 hosszabb is) de van még kb 30 anime amit éppen nézek (amik nagyon hosszúak khmm One piece). Én az a fajta vagyok hogy egyik nap a HunterxHuntert nézem másik nap a Fairy Tailt ezért van olyan sok anime amit éppen nézek.
2020. dec. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mióta nézel animéket? Hány évesen kezdtél animét nézni? Miért kezdtél el animéket nézni? Melyik animével kezdtél? Mennyi animét láttál eddig? Melyik a kedvenc műfajod?


1. 16 éve, 15 éves korom óta.

2. Mert megtetszettek.

3. Noir

4. Nem tudom, pár százat.

5. Seinen, fantasy, thriller, psychological.

2020. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mióta nézel animéket? Hány évesen kezdtél animét nézni? Miért kezdtél el animéket nézni? Melyik animével kezdtél? Mennyi animét láttál eddig? Melyik a kedvenc műfajod?


1 kb 80as évek vége - 90es évek eleje

2 8-9

3 ment a tv-ben és tetszett (akkor még nem tudtuk mi az az anime)

4 nem emlékszem pontosan de akkoriban még ilyenek mentek: Csip-Csup Csodák, 80 nap alatt a Föld körül Willy Foggal, Nils Holgersson, Maja, a méhecske, Könyvek könyve

5 5-600, frissíteni kéne a MAL listámat

6 cyberpunk, seinen, fantasy, vígjáték, school life

2020. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tudatosan 15 éves korom óta.
2020. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1.Körülbelül 2010 óta

2.9-10

3.Először nem tudatosan, hogy anime, csak néztem a tv-ben, ami ment, aztán ahogy rákerestem rájöttem, hogy jobban tetszik, mint az amerikai/európai rajzfilm.

4.Mindig a Narutot mondom ilyenkor, mert nem emlékszem pontosan, de biztos előtte is láttam. Az első tudatos animém a Naruto után a Death Note volt.

5. Kb 250-300

6.Horror, lélektan a kedvenceim, de bármit megnézek.

2020. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Régebben csak az animaxon néztem animéket, kb 7-8 éves koromban.


Utána vhol megláttam a Vampire knight-ot ( kb 15 évesen) és annyira megtetszett, hogy utána egyre többet néztem.


Kb 40-45 animét láttam azóta( lassan 4 év alatt)


Még mindig a vámpíros démonos fantasy animék a kedvenceim, már a legeleje óta.

2020. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én 11 évesen kezdtem nézni, egy pár éve. Az angoltanárom animés, és ajánlott párat, gondoltam megnézem. Aztán eléggé bejött a műfaj. Hát...kb olyan 20, 25. Szeretem a shonen, akció, fantasy, seinen, horror, féléket, mindig másmilyet nézek
márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!