Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti° néztek Animét? (Azért...

Ti° néztek Animét? (Azért ítram oda egy °-ok/et, mert anélkül nem fogadná el többes szám második személy indokkal.)

Figyelt kérdés

Én személy szerint utálom az animéket, és ez 5 éves koromtól kezdve tart. (Még manapság is rémálmaim vannak a Dragon Balltól, ami az egyik csatornán ment a TV-ben.) Az osztályban legalább ez tart összes a többiekkel.

Kérdés by.: Egy Határozott Férfi



#anime #Dragon Ball #Janigyerek22 #Nemesérc-monopólium
2020. dec. 20. 20:39
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
46 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Ezt nem a humor kategóriába akartad írni? Bár viccnek is elég gyenge.
2020. dec. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Öhm, mi volt ebben a vicces? Ha a Kérdés by.: Egy Határozott Férfire gondolsz, akkor igen azt viccnek szántam, viszont magát a szavazást nem. Tényleg érdekel az emberek véleménye erről.
2020. dec. 20. 20:48
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Én sem nézek animét.

Régen néztem a Dragon ballt, de már manapság az sem köt le engem.

2020. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

En nezek animeket, mert igazabol, minden olyat meg lehet koztuk talalni mint egy altalanos sorozatban, de meg is van egy olyan kulonleges hatasa.

~16l

2020. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Naná, mindig találok olyat, ami leköt. A Dragon Ball amúgy az egyik örök kedvencem. :)
2020. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked a Dragon Ball képviseli a világ összes animéjét, nagyon sajnállak.


Filmekben, könyvekben, sorozatokban milyen műfajt szeretsz nézni? Ha gondolod ajánlok pár abba a kategóriába eső, értelmes animét (mert a Dragon Ball amúgy az értelmes ellenkezője).

2020. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
A Dragon Ball valamiert nekem se jött be, de amúgy imádom az animéket.
2020. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 15 éve rendszeresen nézek animét, olvasok mangát. Ez a hobbim. 30/N
2020. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
5 évesen persze, hogy rémálmokat okozott a Dragon ball mert az tizenéveseknek készült. Csak rossz művel kezdted abban az időben és ez nem a te hibád. Mivel gyanítom iskolás vagy, kb. most kéne abba korba érned, hogy nézhető legyen számodra.
2020. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet összességében kijelenteni, hogy utálod vagy imádod az animéket, mert mindegyik más, lesz olyan, ami tetszik és olyan is, ami nem. A filmekre/sorozatokra/könyvekre sem egy kupacként gondolsz. Vagy hogy még egyértelműbbé tegyem, a zene is ilyen. Remélem így már érthető mindenkinek.
2020. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!