Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik szeretik az animéket: ti...

Akik szeretik az animéket: ti milyen gyakran néztek animét?

Figyelt kérdés

naponta vagy hetente, vagy milyen gyakran?:D

én pl naponta szoktam, ha van időm


2016. szept. 16. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Naponta,minden este kb. 2 részt. :) Mit nézel most és milyen műfajt szeretsz? :D
2016. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van időm hétköznap, akkor megnézek egy-két részt, ha nincs, akkor általában hétvégente szoktam bepótolni a szezonos animéimet és haladok a nem szezonos animémmel is:)
2016. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én naponta vagy 1-2 naponta.
2016. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
napi 8 órát kb
2016. dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nem nagyon tudjuk kinőni ezt a hülye hozzáállást, hogy az anime több egyszerű műfajnál.

Emberek... Az anime csak egy műfaj, olyan mint egy sorozat csak rajzolva és nagyrészt japán szinkronnal DE még a legtöbbhöz angol szinkron is van. A manga pedig képregény csak japán eredetű és max máshonnan lapozod.

Ennyi.

Sose értettem miért majréznak olyan emberek azon hogyha animét néz valaki, akik utána nyugodt szívvel leülnek a TV elé Rick&Mortyt nézni (amit amúgy nagyon szeretek, nincs vele bajom csak ez jutott eszembe). Ezek rajzolt műsorok, vannak közte jók, rosszak, példaértéküek és botrányosan sz@rok is.

Az hogy neked gyerekként nem tetszett a Dragon Ball.. Most ezzel mit kezdjek? Én meg gyerekként utáltam a Tom és Jerryt, de imádtam a Gumimacikat. Most ezzel kB ennyit mondtál.

Nem szerettél egy rajzfilmet ami ment a Tvbe, szóval emiatt utálod az animéket? Azt amit nem ismersz hogy a halálba tudod utálni?


Amúgy rengeteget mennyiségű anime létezik a világon, mindenféle műfajban és rajzstílusban. 100% hogy lenne olyan ami neked is tetszene.


És felejtsük el azokat a sztereotípiákat hogy az aki animét néz az gáz, ciki és tuti hogy nincs semmi szociális élete meg biztos egy sikertelen dagadt is aki még mindig az anyjáéknál lakik. Kapták sokáig (meg szegény Gamerek is), 2020ra engedjük már el ezt a baromságot. Tudom hogy a kérdésben nem esik szó ilyenről de mind a mai napig vannak emberek akik actually így gondolják (én magam találkoztam ilyennel).


Olyan hírességekről lehet tudni hogy szeretik az animéket mint pl Christian Bale, Samuel L. Jackson, Zac Efron, Toby Maguire, Daniel Radcliffe vagy Ariana Grande (stb.) Még mindig gáz lenne?


Btw, ha kicsit agresszíven fejeztem ki magam, nem állt szándékomban, csak tényleg nem értem miért téma még mindig az hogy ki néz animét meg ki nem.

2020. dec. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az utolsó választ rohadtul nem ide akartam írni hanem egy totál másik kérdésre, nem tudom hogy a halálba került ide bocsi.
2020. dec. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!