Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime ami önbizalmat ad...

Anime ami önbizalmat ad lányoknak?

Figyelt kérdés
Eléggé utalom magam perpill és úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó egy fiú miatt... Mivel az anime elég színes műfaj hatha itt találok olyat ami önbizalmat adna.

2021. jan. 10. 02:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Kimi no uso esetleg? Romantikus műfajúnak írják, de én inkább egy keserédes drámának nevezném. Azért adhat neked önbizalmat, mert nagyon szép történetileg és grafikailag is, nincsenek benne túlszexualizált női karakterek, csodaszép soundtrack-je van, meg úgy általában könnyen megfogja az embert. Semmi olyan nincs benne, amiért rosszul kéne érezned magad alatta. Talán a helyenként előforduló, a szereplőkre nézve szomorú jelenetek az egyetlen kivételek, amiken sokan még el is sírták magukat. Én mondjuk nem vagyok sírós típus, de rám is hatottak olyan módon, ahogy a többiekre. Helyenként előfordulnak kínos humorforrások, de ezt már megszokhattuk a japánoktól. Mondhatni ezek kötelező kellékek már egy ilyesfajta érzelmi hullámvasút-ban, mint amilyen ez az anime is. Lényeg, hogy ha önbizalomnövelő animére van szükséged, ennél az alanynál nem is találhatnál jobbat. Neten megtalálod a szabad hozzáférésű videómegosztók valamelyikén, de érdemes szerintem letölteni 1080p-ben, ha tudod.
2021. jan. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Sasurai no Taiyou

Mila, a szupersztár

2021. jan. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen problmákat nem eszképizmussal kell megoldani. Ha a probléma a valós világban gyökerezik, akkor a megoldása is ott van. Találd meg, konkrétan mi miatt nincs önbizalmad és változtass azon ahelyett, hogy keresel egy pótcselekvést, ami eltereli a figyelmed a problémáidról.
2021. jan. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
3-mas, nem ez volt a kérdés. Ha nem tudsz válaszolni, haladj tovább! :)
2021. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

#4

A kérdezőnek van egy problémája (önértékelési zavar) és megoldást keres rá. Tüneti kezelés helyett én azt ajánlottam.

2021. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Kimi ni todoke (talán) :)
2021. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
5-ös, ő viszont animéket kért, nem okoskodást. Nekem is volt már olyan, hogy pont egy sorozat, vagy egy anime miatt jöttem rá, hogy én is képes vagyok arra, amire csak akarom. Nem tüneti kezelésről van szó, de van, hogy a "tanácsok" helyett inkább valaki egy kis kikapcsolódásra vágyik. Nem arra, hogy megmondják neki, mit csináljon. Nem vagyunk egyformák!
2021. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Sasurai no Taiyou (a főszereplő lány szegény családban él, és bár mindig lenézik és bántalmazzák mások, ő mégis küzd a céljaiért, hogy énekesnő legyen)


Attack No.1 (alias Mila, a szupersztár, ahol Kozue sosem adja fel, még akkor sem, amikor nagyon keményre fordul a helyzet)


Ai Shoujo Pollyanna Monogatari (a kislány akkor sem adja fel, amikor a sorozat második felében deréktól lefelé lebénul)


Arte (friss mű, amiben egy nemesi származású lány úgy dönt, ő márpedig festő lesz. Mégpedig a 16. századi Firenzében, amikor a nőket kb. semmibe sem nézték)


Candy Candy (régi, hosszú anime egy jószívű lányról, aki bár árva, és minden rossz megtörténik vele, mégis erős tud maradni)


Fullmoon wo Sagashite (egy torokrákos kislányról szól, aki énekelni akar)


Glass no Kamen (egy fiatal lányról szól, aki mindenáron színésznő akar lenni. És bár számtalan buktató áll előtte, ő sosem adja fel, csak egy tovább)


Ie Naki Ko Remi (történet egy lányról, akit bár elszakítanak a családjától, majd a jótevője is meghal, de ő elhatározza, hogy bármi áron is, de boldog lesz)


Kaleido Star (szerintem itt nem kell semmit magyarázni)


Little Princess Sara (az ismert történet anime változata, ahol Sara, az árván maradt, egykori gazdag lány nem adja fel)

2021. jan. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Elképesztő, hogy egyesek sokkal fontosabbnak tartják, hogy ajánlgassák a kedvenc animéjüket, minthogy a kérdés lényegére koncentráljanak és segítsenek a kérdezőnek. Persze, nézzen animét, ha akar, az sem rosszabb szórakozás, mint bármi más, de a kérdés lényege ennél mélyebben van.


És a reakció?

Hurr-durr, merészelted a kérdező érdekét szem előtt tartani ahelyett, hogy szolgalelkűen beajánlod a [[tetszőleges female power fantasy]] animét.

2021. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Berserk

👆

2021. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!