Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? Tényleg nnyire nincs önbizalma a kismellű fiatal lányoknak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egészen erről szól a videó, de a lány úgy beszél benne, mintha a világ legrosszabb dolga lenne, hogy neki nincsenk nagy mellei.

És a kommentek között is nagyon sokan írják ugyanezt.


https://www.youtube.com/watch?v=xB_Zz9-nSCA&t=59s



2017. febr. 10. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak nincs, főleg mert TV-ben, újságban, de még a valóságban is azt látják hogy minden pasi egy jó dekoltázsra nyáladzik de ha vesznek egy super push-up melltartót amitől ők is ennek a közelébe érnek kapják az ívet hogy ez hazudozás meg úgyis kiderül stb. Nyilván van olyan akinek a kisebb mell tetszik jobban, ez így van jól.

Nekem 75B-s mellem van csak emellé meglehetősen távol vannak egymástól így ala naturale esélyem egy jó dekoltázsra valahol 0 és -5000 között van. Sokáig utáltam is de végre találtam 1-2 melltartót ami viszonylag kevés párnázással (egy átlagos pushup melltartó tömöttsége, nem a "super push-up" golyóálló mellény) egész jó "kilátást" csinál, a párom tudja mi van alatta de azt is szereti ha rajtam van mert így tök jó párna vagyok :D az utcán meg aki lát úgyse fogja megtudni sötét B-s titkom :D

2017. febr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem néztem meg a videót, de azt azért le kell írnom, hogy nagyon sok fiatal lánynak nulla az önbizalma, mellmérettől függetlenül. Ez az életkorral jár. Emiatt is öltöznek aztán annyira egyformán, mert szükségük van valami biztonságot adó dologra.
2017. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Én is láttam ezt a videót.

Pedig teljes szívemből mondom,hogy sokkal jobb azoknak a lányoknak,akiknek kis mellük van.

Ha nem elég nagy bizonyíték, az összes agyonreklámozott szupermodell ilyen adottságokkal rendelkezik.

Nekem E kosaram van és már nem egy boltban fakadtam sírva,hogy milyen jó azoknak,akiknek kisebb mellük van, mert annyi féle csinos melltartót tudnak vásárolni én pedig csak a maradék között turkálhatok.

Biztos vagyok benne,hogy könnyebben és magabiztosabban tudnak mozogni, én pedig csak 2 rétegnyi aláöltözettel merek végigcsinálni egy testnevelés órát.

2017. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van #3.
2017. febr. 10. 17:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szép, szexi melltartókat kicsi és közepes mellekre szánják, A-C kosárig.

Nagyobb cicikkel szerintem több ember megy ki, ha nem is sírva, de rossz kedvvel boltokból. Akármilyen ruhában van az ember, az kihívó. Picit kivágottabb felső? Nyáladzás. Ó, nagyobb sportmelltartó? Biztos szépen ugrálnak edzés közben, nyáladzás. Hason alvás, végig gombolt blúz hordása felejtős, sőt, van mikor az ember lányának csak épp kezdenek növekedni, és szabályosan lever a melleivel dolgokat. Na az kínos, nem az, hogy nem is kell melltartót hordani.

2017. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kismellű fiatal lány vagyok, és az égvilágon semmi baja az önbizalmamnak :D a pénztárcámnak annál inkább, amikor szép és minőségi melltartót keresek.
2017. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Mármint ilyen 75 A méretet képzelj hozzám, és nem vagyok már kiskamasz.
2017. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem értek egyet az eddigi válaszokkal. A kis mell szerintem sehogy nem lesz szép, csinos, akármilyen melltartó is van rajta. Hiszen nem a melltartó számít, hanem ami benne/alatta van. A nagymellű nőknek pedig lehet kisebb a választék ruhákból, de szinte bármit felvehetnek, mindenben gyönyörűek.

26/F

2017. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
#8 most nem a nagy mellű lányokat akarom szidni csak közölni 8-assal hogy úgy érzem lövése sincs 50 év múlva hogy fog kinézni egy A és egy G kosaras mell ha szerinte a kis mell ronda és semmi jó nincs benne míg a nagy maga a negatívum nélküli tökéletesség.
2017. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
ez a csaj nagyon buta
2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!