Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért szereti mindenki ennyire...

Miért szereti mindenki ennyire a tensei shitara slime datta kent?

Figyelt kérdés
Mert nekem egyedül az alapötlet tetszett meg a első 6. rész utána csak egy adag klisével találkoztam. kivétel a vége felé. de így a közepe tiszta klisé a karakterek meg személyiség nélküliek és nincs semmi reális dolog benne. Semmi izgalom csak klisé.

2021. jan. 29. 19:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Én még nem is hallottam róla, pedig animés körökben mozgok.
2021. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
El nem tudom képzelni. Szerintem az első 6 rész se egy nagy eresztés.
2021. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Van egy egyedi bája. Én például azért is bírom, mert Rimuru kib.szott erős mégis próbál békésen, szerényen rendezni mindent és nem a felesleges erőszak meg erőfitogtatás híve, de amikor muszáj használni az erejét, akkor meg mindenki csak ámuldozik, hogy milyen brutál erős. Én csak szimpatizálni meg azonosulni tudok a karakterével.
2021. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
Én nem szeretem, bár nem is érdekel, így nem nézem. Bár én nem vagyok mindenki. XD
2021. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

3-as lol azonosulni ":DDD amúgy az összes ilyen jelegű anime ezt csinálja totál ugyan az az összes isekai op anime!

kérdező igen nagyon nagy hype-ot kap a semmire! kb arról szól hogy azért vagyunk erősek mert

1. ültünk ettünk ennyi!

2. mivel újjászülettünk valamint automatikusan jár egy isteni számítógép a fejünkbe ami mindent meg tud oldani

3. ne legyen probléma dráma harc és a legfőbb ok! ne legyen veszélybe hárem! akikkel nem is csinálunk semmit sem!


az anime erről szól

hárem és cici fenék...

éljenzés fél percenként hogy milyen lenyűgöző a karakter

egyszerű alap munkások vagyunk akik csak dolgoztak japánban közben nullák vagyunk minden téren de hirtelen isten király császárok lettünk! és habár a valóságban semmilyen problémát nem tudtunk megoldani egy másik világban nos... város irányítástól az op harcokig mindent! mind ezt egy pillanat alatt!


az anime egy rakás lehúzott bőrnek a lehúzott bőrje! sajnálom hogy egy ilyen anime kapott folyékony rajzolást míg az attack on titan cgi-t vetett be a harcoknál! ja a berserk meg full cgi-t kapott!

2021. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan azért szeretik mint a Overlord-ot. A worldbuilding-je a jó és nagyon jól használja a fantasy elemeket mégha így klisés is lesz. Nameg azok is amiket a 3-as mondott. Aki szereti az Overlord-ot az a slime-ot is szeretni fogja. Mondhatjuk úgy is, hogy az Overlord a genocide run

Slime meg a pacifist run

2021. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
11%

évenként van legalább 3 ilyen isekai anime féleség! nem vicc!!! évenként 3-4x jön ki!!!

2017

knight and magic

isekai smartphone

2018

death march

how not to summon a dmeon lord

master of ragnarok

isekai slime

2019

kenja no mago

demon lord retry

arifureta

isekai cheat magician

high school prodigies

2020

the 8th son

2021

so i am a spider

mushoku tensei


és még jönnek ki! :D


van még a gate csak az olyan semmilyen! nézhető csak semmilyen...


amik egyedül egy kicsit is érdekesek voltak és még azt mondom jók is

100-man no inochi (sokkal jobban kezeli a dolgokat elég érdekes is!)

shichou yusha konkrétan konosuba féle paródia és habár op a karakter de remekül kihasználják a poénokkal! tényleg érdemes végig nézni)

My Next Life as a Villainess: habár eltér a műfajtól de sokkal üdítőbb valamint nem a gyaku harem a lényeg sőt ki is vannak egyensúlyozva a dolgok könnyed vicces

drifters kissé overlord hangulatú de szintén jó


ami viszont abszolút jó isekai

re zero

overlord

shield hero

youjo senki

konosuba

no game no life

stb

2021. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

6-os semmi köze a kettőnek egymáshoz össze se lehet mérni a kettőt!

hiába van világépítés a slime-ban mikor félpercenként a főhőst éltetik...

valamint a mellék karakterek abszolút nullák!

overlord-ban a mellék karakterek sokszor jobb történetet adnak mint a fő karakter mert nagyon jól meg van írva mindegyik!

2021. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
7-es kimondtad a lényeget és 6-os ezért ez a kettő nem ugyan az, mert a overlord mellék karakterei külön-külön leveri a egész tensei shitara slime datta ken karakter gárdájával.
2021. jan. 29. 22:20
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Ez a vita úgy tényleg elég kínos, hogy olyan dolgokkal véditek az overlord-ot, amit a TenSura is megcsinált. :D

Az overlord-ban ugyanúgy gyakorik a főszereplő éltetése. Ez mindkét esetben úgy mond egy belső konfliktust eredményez, csak más szemszögből.

Ahogy a mellék karakterek nagyjából ugyanannyira vannak kidolgozva, vannak részletesebbek és kevésbé részletesek.

Talán a különbség az, hogy a TenSura esetén már kaptunk egy magyarázatot, hogy miért került abba a világba a főszereplő.


Amúyg személyszerint a TenSura politikai vonala jobb, legalábbis jelenleg, mivel többet láttunk rá. Ezzel szemben az Overlord-ban csak utalgattak rá, de konkrétumokat nem nagyon tudunk.


Ja, mellesleg, ha annyira ugyanolyan lenne az összes isekai, akkor érdemes lenne elgondolkodni, főleg nektek, hogy akkor miért vannak sikeres új isekai-ok, pl. az overlord, emrt azt láthatóan szeretetitek, míg vannak sikertelenek, pl. a kenja no mago.

Ha erre rájöttök, akkor közelebb kerültök ahhoz, hogy miért jó a TenSura is.

2021. jan. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!