Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » AOT-ban szerintetek miért...

AOT-ban szerintetek miért tartják sokan hülyeségnek azt a teóriát, hogy Armin a Tybur család egy tagja?

Figyelt kérdés
Armin szüleiről nem lehet valami sokat tudni, csak annyit, hogy megpróbáltak elmenekülni egy léghajóval, de lelőtték őket. Viszont nagyon sokat tudtak az óceánról és a másik oldalról, plusz az orr mindent elmond, Willy, Armin és az anyja orra egy az egyben ugyanaz és még maga Isayama is próbált utalni Armin orrára. Viszont tény, hogy ezt a szálat 3 fejezetbe már nem nagyon lehetne bele sűríteni, viszont szerintem sokat adhatna a karakteréhez.

2021. febr. 4. 22:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Mindenesetre én rátok kettőtökre biztos nem bíznék történet írást, amikor még egy olyan animéban is a legegyszerűbb, legegyértelműbbre gondoltok, mint az Attack On Titan, ahol tudjuk, hogy rengeteg bonyodalom és meglepetés van.
2021. febr. 5. 10:22
 12/68 anonim ***** válasza:
74%

Azért mert az égvilágon semmit nem adna a történethez hozzá egy ilyen "csavar".


Mondjuk Mikasa is annak a keleti nőnek a leszármazotzja, annak se volt szinte semmi értelme

2021. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
90%
kérdező, te most azt várod el hogy mindenki egyetértsen veled, és fel vagy háborodva hogy nem értünk egyet! én olvasom a mangát is és semmilyen kapcsolatról nincs szó.az ackermann mellék sztori viszont fontos. az arminos kapcsolat csak a te fantáziádban van, ennyi erővel levi-t mag sashat is össze lehetne kötni ha nagyon akarjuk!
2021. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező valószínűleg messze jobb történetet tudnék irni mint te!

A jó fantázia és a gyermeteg összevisszaság közt nagy a különbség!


Az ackerman ág story szempontjából is fontos és közvetett módon segíti a történetet pl ha nem lenne ackerman akkor senki sem tudta volna legyőzni a bestia titant az utolso előtti évadban! Konkrétan az a több száz ember azert lett feláldozza hogy levi át jusson valamint az évad elején vagy mikor amikor kenny-ről van szó! Basszus konkrétan az egész ackerman ág kapott egy 6-10 epizódot ami nagyon sokat számit egy 12-24 évada animénél!

És elvileg az ackermanok több hangsúlyt fognak kapni a jövőben


De alapból hogy jön ez a total random ötlet hogy Ármin a tybur családhoz tartozik? A tyburok alapból végig meg tartották magukat a háborúktól

2021. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
83%

Egy dolog a csavar az animékben, mangákban, s egy dolog az értelmetlenség. Eddig minden szálnak, ami az Attack on titanban kibontakozott értelme volt, és nagyon is elősegítette a történet menetét. Az, hogy Armin a Tybur család tagja e, az szerintem sem hozzá nem tesz, sem pedig el a történetből, szerintem ott lógna a levegőben. De ez csak az én véleményem, nem lehet tudni az utolsó manga fejezetekben miket fognak még tudatni a rajongókkal.

Amúgy igaza van a 13-as válaszolónak, tényleg csak a saját igazát akarja mindenképp ráelőltetni mindenkire a kedves kérdező meg sem hallva, hogy másoknak mi a véleménye.

2021. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem már csak azért nincs semmi közük egymáshoz, mert a Tyburok neve nagyon nagy hiába eldiaiak és ha Armin családjának köze lenne hozzájuk, valószínűleg nem küldte volna őket a szigetre a kormány, mint a többi "koszos" eldait.

A másik meg, hogy Armin szülei tudtak volna valamit a nagyvilágról, akár Eldiáról, akár a Marley-ről, szerintem hagytak volna hátra valami információt, mint ahogy a Grisha is csinálta.

Meg ha Tyburok, miért szöktek volna meg a Paradisre (onnan ahol jól éltek) s aztán miért akartak volna visszamenni?

Ez nem fantázia kérdése, szerintem ez egy elég kusza szál lenne.

2021. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:
#14 Még mindig csak egy hülye ok, hogy miért ilyen overpoweredek az Ackermanok, a Beast titánt Levi nélkül is simán legyőzték volna. Szerintem meg pont, hogy adna valamit a sztorihoz... Elmondom miért. Ez az Ackermanok, a Marleyanok, a szigeten lévő Eldiaiak és a Tybur család harca, namár most e négy ország és család összefogása jelenthetné a békét. Mikasáék reprezentálják az Ackermanokat, Jean, Connie, stb. a szigeten élő Eldiaiakat, Pieck, Gabi, Falco a Marleyanokat és akkor marad egy, a Tybur aki pedig Armin.
2021. febr. 5. 19:04
 18/68 anonim ***** válasza:
83%
szerintem te nem is olvasod a mangát kérdező, nem tudsz semmit! csak ráerőleted az itt lévőkre a saját véleményedet!! belemagyarázod az eseményekbe! ennyi!
2021. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező ne legyél gyökér!

A bestia titant sehogy sem tudtak volna legyőzni! Az összes felderítő meghalt 2-3 kivételével! Éren el volt foglalva a pancelossal és a kolosszussal! Mikasa kisebb csapata szinten a pancelossal

Armin a kolosszussal szinten!

Levire bízott mindent Erwin!

Meg mi szén négy ország te barom arcú?!!?

Két ország van!

Marley és paradise!

Az ackermanok a paradise szigethez tartoznak a tyburk család pedig a marley országhoz!

Meg nem hulye ok az hulye ok amit te magyarazol egy full retardált paraszt lehetsz!

Semmit sem adna mert eleve hülyeséget magyarazol “4 ország”

A háborút meg nem veti véget csak azert mert armin tyburk lenne!

Semmi ráhatása a tyburk családra ha a tagja lenne! Ahogy mondtam a tyburkoknak meg vannak az örökösei! Viszonylag kis családról van szó! Ha armin az is lenne max akkor kapna valamit ha marleyben vagy egyéb helyen élne és minden család tag kipusztult volna! De paradisi! És még csak nem is a család tagja! Tényleg csak bele akarod magyarázni minden érv és ok nélkül mint egy retardált hulye kis pisis! 😂😅 könyvhöz és fantaziahoz te nagyon kevés vagy!

Országoknál meg nincs béke ha családok fognak ossze! Erőforrásokról szól a háború valamint az eldiaiak/paradis szigetiek kiirtásáról!!! Nincs béke csak vesztes fél! A világ háboru is azert ért véget mert már tarthatatlan volt és lényegeben csak a magyarok szívták meg! Miközben kétszer is a németek robbantották ki valamint Amerika ellehetetlenítette a világ kereskedelmet...

2021. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
30%
De mindegy mert sosem fog ez meg valósulni amit te jónak gondolsz! Soha a büdös életbe nem fog megtörténni!!!
2021. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!