Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » AOT-ban szerintetek miért...

AOT-ban szerintetek miért tartják sokan hülyeségnek azt a teóriát, hogy Armin a Tybur család egy tagja?

Figyelt kérdés
Armin szüleiről nem lehet valami sokat tudni, csak annyit, hogy megpróbáltak elmenekülni egy léghajóval, de lelőtték őket. Viszont nagyon sokat tudtak az óceánról és a másik oldalról, plusz az orr mindent elmond, Willy, Armin és az anyja orra egy az egyben ugyanaz és még maga Isayama is próbált utalni Armin orrára. Viszont tény, hogy ezt a szálat 3 fejezetbe már nem nagyon lehetne bele sűríteni, viszont szerintem sokat adhatna a karakteréhez.

2021. febr. 4. 22:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
97%

19-20: Hiába értek veled egyet, a stílusod még mindig rendkívül tenyérbe mászó. Próbálj már meg változtatni rajta, kezdhetnéd mondjuk a helyesírással...


Egyébként nem csak 2 ország van az AoT világában ;)

2021. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
97%
19-20. Nyugi ember, mellesleg ki mondta neked, hogy 2 ország van? Mostmár nem is jöhetünk azzal, hogy olvastad-e a mangát, mert már a 4. évadban megvan animálva, hogy Will Tybur egy csomó nemzetséget összehív. Szóval valószínűleg nem nézed az animét, vagy nem fogod fel mit nézel.
2021. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
19%

21 22 a kérdező azt állítja hogy 4 ország közt van háboru azaz a négy ország képviselői a következők;

Tybur, marley, eldian-paradise, ackerman

Persze hogy már sok az érthetetlenség!

Mellesleg azert van két ország mert azok közt van a háboru! Azaz marley és paradis közt! De a kérdező szerint 4 ország közt van

2021. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
91%
21:természetesen veled is egyet értek és a 19-20-assal is, csak a kérdező nem fogja fel végre
2021. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
48%

21 telorol írtam... persze tudom sokkal jobban leszel szava hihető bölcs és minden nyalánkság ha ki teszed a vesszoket meg a többit…

A stílusom meg pont azért ilyen mert sok a hulye aki szerint már csak azert is armin a tybur családhoz tartozik és milyen jó történetet lehetne vele kezdeni!!!

2021. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
#23 Szövegértelmezési problémáid vannak?
2021. febr. 5. 21:27
 27/68 anonim ***** válasza:
97%
23: De a háború sem csak 2 ország között dúl, hanem lényegében Paradis vs mindenki más
2021. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 A kérdező kommentje:

#23 Nyílván nem úgy értettem azt, hogy 4 ország és család, hogy az Ackermanok és a Tybur család egy ország... Wtf, hol marad a logika? Nyílván ország alatt a Paradist illetve Marleyt értettem.


Amúgy nem erőltetek én senkire semmit, VISZONT ez még mindig egy teória, amire van is utalás, arra hogy pl. Levi meg Sasha rokonok lennének, semmi de semmi utalás nincs Isayama részéről.

2021. febr. 5. 21:41
 29/68 anonim ***** válasza:
61%

Milyen utalás van rajta? Az agyadban a képzelet? Hozz bizonyítékot!!! Itt csak frocsogsz hogy igenis de minden bizonyíték nélkül!

Ez nem teória hanem pusztán dedos fanfic!

2021. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
32%
Mi az utalás? :D hogy egyforma az orruk? XD Yelena meg koppra úgy néz ki mint Armin. Ez csak annyit jelent, hogy Isayama nem tud szépen rajzolni
2021. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!