Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » AOT-ban szerintetek miért...

AOT-ban szerintetek miért tartják sokan hülyeségnek azt a teóriát, hogy Armin a Tybur család egy tagja?

Figyelt kérdés
Armin szüleiről nem lehet valami sokat tudni, csak annyit, hogy megpróbáltak elmenekülni egy léghajóval, de lelőtték őket. Viszont nagyon sokat tudtak az óceánról és a másik oldalról, plusz az orr mindent elmond, Willy, Armin és az anyja orra egy az egyben ugyanaz és még maga Isayama is próbált utalni Armin orrára. Viszont tény, hogy ezt a szálat 3 fejezetbe már nem nagyon lehetne bele sűríteni, viszont szerintem sokat adhatna a karakteréhez.

2021. febr. 4. 22:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

Ymir és az átok kérdése alatt mit értesz? Én úgy emlékszem tisztázva lett, hogy honnan ered az egész. Vagy nem erre gondoltál?


Historia gyerekének az apja meg az a lovász gyerek, aki a gyerekori barátja volt. ha jól vettem ki.

2021. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az a bajom, hogy ez a kiszivárgott cucc nagyon szirupos. Kb. mintha ilyen Avangers cucc lenne, ahol a végén tényleg mindenki megjelenik, hogy legyakja Erent, sőt még a halottak is visszatérnek :D De ami még durvább, hogy senki nem is hal meg a szövetség tagjai közül. Ok talán Reiner, de ő már 50 fejezet óta meg akar halni. Levi is simán megkapja amit akar. Ez hol van attól a "kegyetlen világ" imázstól, amit eddig ábrázolt? Ahol kb. senki nem kapta meg azt amit akart?
2021. febr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
100%

Ymir felszabadítására gondolok és arra, hogy az átkot el kéne törölni valahogy. Mert így hiába nyernek, a jelenlegi shifterek 1-2 év múlva meghalnának. Bár ha így maradna, az sem egy happy ending, úgyhogy a szirupos befejezés nem lenne, mert a karakterek nem élnének szép, hosszú életet. És továbbra is titánokat kell örökíteni, továbbra is utálnák az eldiánokat.


Historia egyértelműen okkal esett teherbe, ehhez nem kellett konkrétan Eren, csak van egy rakás fan, akik shippelik az EH-t. De Eren sosem akarta h Historia terhes legyen. Akkor miért is lenne ő az apa? Mint írtam ennek max. Akkor lenne értelme ha Eren meghalna, vagy ha lenne valami cél ezzel a gyerekkel. De szerintem erőltetett az egész ötlet.

2021. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
11%
Szia elvileg van egy olyan teória is hogy Willi eren igazi apja
2021. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi élmény követni ezt a kérdést, annyira, hogy csináltam róla egy meme-t.

[link]

2021. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezen jót nevettem xD
2021. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
65-ös: adom xDD
2021. febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
0%
Istenem ezek a spoilerek... nem adhatják ki a teljes fejezetet mióta a Kodansha vadássza a lopkodókat, de emberkínzás, hogy napok óta csak néhány info van kint meg pár oldal a fejezetből. 😆
2021. febr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!