Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » AOT-ban szerintetek miért...

AOT-ban szerintetek miért tartják sokan hülyeségnek azt a teóriát, hogy Armin a Tybur család egy tagja?

Figyelt kérdés
Armin szüleiről nem lehet valami sokat tudni, csak annyit, hogy megpróbáltak elmenekülni egy léghajóval, de lelőtték őket. Viszont nagyon sokat tudtak az óceánról és a másik oldalról, plusz az orr mindent elmond, Willy, Armin és az anyja orra egy az egyben ugyanaz és még maga Isayama is próbált utalni Armin orrára. Viszont tény, hogy ezt a szálat 3 fejezetbe már nem nagyon lehetne bele sűríteni, viszont szerintem sokat adhatna a karakteréhez.

2021. febr. 4. 22:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
53%

39 hülye vagy! hogyan lenne side story mikor te nyominger az ackerman tagja védte a "koronát" és végig kísérte historia történetét

ne kérj semmit se szépen ülj le egyes...

2021. febr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:
Milyen téveszmék? Ez csaknegy teória ember, ami lehetne akár igaz is egy kis fantáziával, de nyilván értem azt, amit írsz, viszont ha egy picit is használnád az eszed(már ha van olyanod), akkor magad is rájönnél, hogy alapvetően nem lenne egy rossz teória. A #36-ost sem értem. Konkrétan majdnem leírja ugyanazt, amit előtte már leírtam magam is. Wtf?
2021. febr. 6. 00:12
 43/68 anonim ***** válasza:
de mindegy hagylak! hülyék közt úgy sem tudsz nyerni... ez egy arany szabály... maradj a kis téveszmédben... a sorozat végén látni fogod hogy nagyon nem volt igazad és nem is lesz ha ennyire képes az agyad és fantáziád...
2021. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
"hogy alapvetően nem lenne egy rossz teória."
2021. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:
#42 Lehetett volna bármivel, bárkikkel helyettesíteni az Ackermanokat, nem tesznek hozzá semmit, nem lényegesek. Nyílván ilyenkor nem az Ackermanok ellen vagyok vagy ilyesmi.
2021. febr. 6. 00:16
 46/68 A kérdező kommentje:
#43 Látom az eszed nem használod. Nem kérlek, nem gondolom, hogy Armin tényleg a Tybur család tagja, nem erőltetem én azt rá senkire, hogy ő most tényleg az. Tudod mi egyáltalán a teória? Mert nem úgy néz ki.
2021. febr. 6. 00:19
 47/68 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen stílusban viselkedsz, kedves kétpipás, nem sokban különbözöl a kérdezőtől... Nagyon bicskanyitogató, ahogy kb. azt hiszed magadról, hogy mindenhez értesz, és okoskodsz szinte az összes animés kérdésnél. Minek nem vagy a szakértője? Mert jelenlegi teljesítményed alapján, a legtöbb dologban szakértőnek hiszed magad :DDD
2021. febr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
#47 Már miért ne különbözne tőlem a kétpipás válaszoló alapból? Aki kezdte az nem én voltam, én szépen leírtam, hogy szerintem nem használjátok ki a fantáziátokat eléggé, ebben viszont semmi rossz vagy bunkóság nem volt. A fantázia egy jó dolog, amit ki kell használni. Erre!!! Figyelj, erre a következő válaszoló konkrétan nekem esett, hogy na már pedig én vagyok az, aki nem használom ki a fantáziám, én voltam a rossz, stb... Mindenesetre utána jó volt szívni az agyatokat! :D
2021. febr. 6. 00:31
 49/68 A kérdező kommentje:
Oh és most nézem, hogy aki nekem esett az pont a kétpipás válaszoló volt...
2021. febr. 6. 00:33
 50/68 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azért nem különböztök, mert az egyikőtök bunkó és nem tud értelmes mondatokat írni, a másikótoknak meg rögeszméje egy értelmetlen teória, amire mindegy mit ír bárki, csak azért is ragaszkodik hozzá.
2021. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!