Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit kezdjek most magammal?

Mit kezdjek most magammal?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a Your lie in april-t és eléggé padlóra vágott. A hülye fejemmel egy nap alatt néztem meg és így eléggé tömény volt. Nagyon megviselt és most nem tudom hogy mit kezdjek magammal. 20 f

2021. febr. 7. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
sírj
2021. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Igaza van az egyesnek. Add ki magadból! Az ilyen sztoriknak a katarzis a lényege.


Az meg, hogy mit csinálj... bármit. Ha tudsz angolul, olvashatsz fanfictiont ( [link] ), vagy belekezdhetsz egy másik animébe...

2021. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A sírós részen már túl vagyok. Lehet ciki fiúként de akkor is meghatott
2021. febr. 7. 18:10
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nézz másik animét.
2021. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy ciki! Bárki, aki azt mondja, hogy a fiúknak, férfiaknak nem szabad sírnia, hülye.
2021. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bele kezdtem másikba de attól még olyan üresnek érzem magam. Nem tudom hogy is lehetne jól elmagyarázni de olyan mint ha egy betölthetetlen űrt hagyott volna maga után
2021. febr. 7. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
#7 És neked miért is jó itt osztani az észt? Ha nem tetszett az anime, nézz mást. Nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy sírj rajta.
2021. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

#8

Pont azért, amiért neked válaszolni a kommentemre. Neked sem tartott senki posztolyt a fejedhez, hogy megtedd, simán akár tovább is görgethettél volna, de valamiért neked ez így jó volt.

2021. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bárhogy is legyen. Ha ciki ha nem jól esett kiadni magamból. Mikor a végén hírtelen elöntöttek az érzelmek és az animéből jött érzeomek meg a sajátjaim keveredtek és ahh. A lényeg hogy jól esett kiadni magamból azt a sok mindent
2021. febr. 7. 21:15
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Az a lényeg! Ne hallgass a 7/9 hülyeségére.
2021. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!