Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal nyári...

Mit kezdjek magammal nyári szünetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mióta elkezdődött a nyári szünet, semmit sem csinálok a sorozatozáson kívül (1 évad-1nap).

Nem tudok mit kezdeni magammal. Szerbiában élek egy faluban, normális fagyizó sincs. Barátaim sincsenek igazán, akik vannak, azok meg vagy egész nyáron nyaralnak, vagy szintén csak sorozatoznak, és semmit sem akarnak csinálni. Egyedül meg elmenni kb sehova sem jó. Sportokból csak a foci és a kajakozás van. Focira csak fiúk mehetnek, kajakozás meg kilőve, mert 11 éves kor alatt lehet csak.

Városba menni és megismerkedni sem túl esélyes, mivel egyedül járkálni hülyeség, ráadásul a szerb nyelv nem az erősségem.

Valami ötlet egy 14 éves lánynak, akinek kb élete sincs?



2018. júl. 1. 19:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Olvasni szoktam, de már nincs kedvem. És segíteni is szoktam itthon.
2018. júl. 1. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:

járd bicajjal a környéket ha kövér vagy fogyj le ha sovány erősödj meg


tanulj főzni

2018. júl. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Főzni tudok, 3 éve rendszeresen magamnak főzök.

A biciklizés jó ötlet, néha szoktam is emnni, de egy óránál tovább nem köt le :/

2018. júl. 2. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulj idegen nyelvet, keress hozzá oktatóanyagot, csinálj egy youtube videót arról, hogy mennyire nincs élet a faluban, tanuld meg hozzá a vágóprogram használatát, ültess fákat, illetve próbálj meg facsemetéket kinevelni, fesd át a szobádat, fond be a hajadat, vagy próbálj ki új figurákat, süss valami olyat, amit eddig nem, állj fél lábon 30 percig, stb.
2018. júl. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!