Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdodik a suli ahova jelentkeztem, addig gyakorlatilag semmi dolgom. Egyszeruen semmihez sincs kedvem, semmi sem tud lekotni. Elkezdtem filmeket es sorozatokat nezni de nem birom vegig nezni. Probaltam nyelvet tanulni, fejleszteni magam, de nem tud lekotni. Egesznap gondolkodok es ragodom a dolgokon, mind a multon, mind a jovon. A nap nagy reszeben sirogorcs kerulget, sokszor csak ulok es sajnalom magam. Van hogy annyira szornyen erzem magam hogy a barataimhoz sincs kedvem, ugy erzem hogy amikor meselnek stb akkor az mind ellenem iranyul, hogy dicsekednek es felvagnak velem ellentetben nekik milyen jo eletuk van. Szeretek sot imadok tancolni, evekig tancoltam es gondoltam ra, hogy valamelyik tancsuliban ujra elkezdek, de high anxietyben szenvedek es nem birom ravenni magam hogy elmenjek beiratkozni. Felek az ujtol, a valtozastol, de ugyanakkor nem birom elviselni a jelen helyzetet. Mi a fenet kezdjek ezzel es magammal? :(

2018. dec. 19. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Dolgozz!
2018. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nyilván büdös lesz neki.
2018. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
verd ki
2018. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!