Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal? Nincs...

Mit kezdjek magammal? Nincs kedvem😞.15/l

Figyelt kérdés

Szóval ,ez a nyekes év elég szívás,ugyanis semmit nem csinálunk.Hébe hóba adnak egy két házit,de kb 5 perc max...Unalmamban eszek😁.De ez egy rossz szokás.Nincs soha kedvem semmihez.Minél kevesebb óránk van annál többet nyavalygok,hogy legyen vége a napnak.Hazajövök,de nem sok mindent tudok csinálni,ilyenkor azért nyavalygok (magamban) hogy legyen már suli,csináljunk valamit.Vagyis lenne mit tennem,de ez az egész napos semmit tevés leszívja az energiám!pl elterveztem hogy tanulok spanyolt,de nincs inspirációm!

És még az is idegesítő hogy ha netán sokat kell tanulnom akkor jön rám a produktivitás.Ezt is csinálnám,meg azt is de nem tudom mert tanulnom kell!!

A lényeg hogy kellene valami amit csináljátok,vagy vagy inspiráció,ami motivál is rá...

Bocsi ha hoszzú lett!Kérlek válaszoljatok kicsinyes gondjaimra😢


2018. jan. 10. 18:45
 1/2 anonim válasza:
En nagyon jo vagyok az idopocsekolasban viszont baromi sok dolgom van. Van nyekes ismerosom es neki sincs tul sok tennivaloja tanulas szempontjabol. Bocsi ilyen motivacios izekben nem vagyok jo de azt csinald amit szeretnel es ami jolesik. Ha a hatadon fekszel akkor azt. Ha sportolni vagy moziba esetleg vasarolni mesz akkor azokat. Csinald amit szeretnel es amitol (nagyon fontos hogy) jol erzed magad de tenyleg.
2018. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kőszi😊 Imadlak
2018. jan. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!