Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Wonder Egg Priority yuri/gl...

A Wonder Egg Priority yuri/gl anime?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam erre, mert elég sok úgymond az utalás az animében.

2021. febr. 13. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Yuri biztosan nem. Az két lány/nő közti hentait jelent.


GL lehetne, de nem valószínű - az ilyet már az első epizódban egyértelművé kellett volna tenniük.

2021. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
A yuri és a GL (girl's love) ugyanaz. Mindkettő leszbikus.
2021. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem igaz, kettes. A yuri 18+. A sima romantikust shoujo ai-nak (GL) hívják.
2021. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Eddig a Mahou Shoujo Madoka Magica-hoz közelít szerintem. Nagyon erős lányok közötti barátság. Reméljük nem megy át leszboszkodásba a történet rovására, bár azon se lepődnék meg, hisz vannak, akik erre vevők. Én inkább az Urasekai picnic-ben látom a shoujo ai lehetőségét egyelőre.
2021. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. Hát igen .. Nem zavarna engem, csak már a 4./5. részben is volt arról szó, hogy egy csaj levetközött egy másik csaj előtt stb. és hogy egy lány szerelmes lett egy másik lányba.
2021. febr. 13. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Megmondom őszintén nekem nem sok minden marad meg a részekből, annyira nem tud lekötni, de annyira dícsérik meg pontszáma is kiemelkedően magas, hogy heti 1 rész belefér egyelőre az időmbe és bízom benne, hogy én is meglátom benne egy nap a "hű, de jó ez az anime" életérzést. Egyelőre lánykák összehaverkodása màr szinte leszbiparty módra, amit láttam belőle. Legalábbis számomra. Ha valaki megírja mitől olyan nagy szám ez az anime a lányok összemelegedésén túl azt megköszönném. Mindenféle rosszindulat nélkül írom ezt, én is nézem, tehát még látok benne reményt, de egyelőre nem látom mások mitől vannak úgy elámulva ettől az animétől. Lehet csak más az ízlésvilágom, mint a legtöbb embernek.
2021. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem GL, nem is az a fő vonal.
2021. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
"leszboszkodás" "leszbiparty"... Azért a homofóbiát tekerjétek már lejjebb.
2021. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyes, ez konkrétan nem igaz. A yuri csupán annyit jelent, hogy girl x girl, leszbikus sztori. Eleve szleng, de abszolúte használják nem-hentai animékre, mangákra is.



Írd be a google-be, hogy "yuri anime meaning." 20 másodperc

2021. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Itt nyugaton rosszul használjuk a szót. Japánban a yaoi és a yuri csak és kizárólag felnőtt tartalmú sztorikra vonatkozik. Ezért van külön yaoi/yuri és shoujo ai/shounen ai műfaj - az utóbbit a sima romantikus dolgokra használják, ahol egy csóknál több nemigen történik.
2021. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!