Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki fognak halni a magyar...

Ki fognak halni a magyar anime fanok?

Figyelt kérdés
Így, hogy már régóta nincs animecsatorna, és más csatornákon sem adnak, láttok még esélyt rá, hogy új fanok "szülessenek"?

2021. febr. 27. 21:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A TV már nem olyan meghatározó a fiatalok körében, inkább az internetet használják. És az interneten is rá tudnak bukni az animékre.

Már a gyakori kérdéseken is van külön anime kategória, régen, pár éve még nem volt.

2021. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Remélem nektek van igazatok. Térjünk vissza erre a kérdésre 10 év múlva.
2021. febr. 28. 13:44
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,nincs igazad.


A vírus alatt, kezdtek egyre többen nézni animéket és tiktok, instagram meg ehhez hasonló oldalak tele vannak animés kontentekkel.

Tv amúgy sem divat a fiatalok körében.

Tizenévesek közé tartozom és a korosztályom a szívesebben van fent a neten, mintsem a tv-t bámulja.


Ráadásul 3 kattintással simán találhatsz magyar feliratos animét vagy angolt felirattal is akár.

2021. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az A+ indulásától eltelt 19 év, az akkori tinik bőven felnőttek lettek, többségük családot alapított, és ők viszik tovább gyerekeik felé az animék ismeretét. Én ismeretségi körökből még úgy is látom, mintha többen lennének. Én középiskolában szinte egyedül voltam, most középiskolai osztályok háromnegyede animés. Rohadtul meg tudna élni egy animeadó, ha nem tették volna tönkre tudatosan az Animaxot és nem élne rossz tévhit a nagyfejesekben. Én is hirdetném tovább a gyerekek felé, ha lehetne gyerekem...


34/F

2023. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aki a nyolcas választ lepontozta, annak úgy néz ki, túl magas az irónia értelmezése.
2023. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!