Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megéri megnézni egy bizonyos...

Megéri megnézni egy bizonyos animét? (Lentebb)

Figyelt kérdés
Becses anime neve Fire Force lenne, más néven Enen No Shouboutai. Először nagyon megtetszett az első évadon op-ja, ha jól tudom első évados, és nekem ez az anime eléggé hasonlít a Blue Exorcistra, gőzöm sincs mennyire hasonlítanak, hisz csak a másodikat láttam, annyi lenne a kérdésem hogy mennyire érné meg megnézni a Fire Force mind két évadát? Még nem kezdtem bele egy részbe sem, mert le van mentve egy csomó anime, és még hosszú idő mire sorra kerül, én meg itt várom hogy Jézusom mi lesz az animében, valaki tudna mondani egy kritikát? Vagy mennyire köt le az anime.

#anime #fireforce
2021. márc. 2. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett. Hozza a tipikus shounen fight stílust, de szerintem abból is a jobb fajta. A karakterek egészen szerethetőek. A harc jelenetek jól néznek ki. Elég érdekes a történet is.

(Ha ez segít, a mangaka előző műve a Soul Eater.)

2021. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon imádom. Nem jársz rosszul vele, ha megnézed
2021. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DeMoR ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp megnézendő darab. Végig nézhető hosszúságú, Vannak benne érdekes karakterek, a történet tiszta mindblow-s, a benne felépített világ is (nagy újdonság nem lesz, "japánban" játszódik:D, de milyen "japánban" :O), van benne vallás és társadalom kritika, a grafikája is menő. Néha bár kicsit vontatott, de a beindulásig megéri várni :D Én szerettem várni a részeket, hogy végre megértsük "mi a fene folyik itt". ^^
2021. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

jónak jól nézz ki, de szerintem a poénok nem jók benne, a fanservice a legroszabbkor van, a történet meg érdekesnek tűnik, csak lassan halad

én a második évadot már nem bírtam végig nézni

2021. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekem nagyon tetszett. Érdekes és baromi szép rajzstílus. Ultrakirály epic harcok,ecchire számíthatsz. Egy két karakteren kívül mindenki szerethető. És az első évad endingje,áááhhh. Zseniáliss!
2021. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!