Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki tudna segíteni valamilyen...

Ki tudna segíteni valamilyen regressziós technikával, mi történhetett azon a bizonyos éjszakán? A történet itt a kérdés résznél nem fér el, úgyhogy lentebb folytatom:

Figyelt kérdés
Tehát Debrecenben egyetemistaként télen, egy valószínűleg elég görbe éjszakán, talán a kikötő kocsmából mehettem haza, de a lényeg, hogy reggel -hóban!- egy szántóföld közepén levő, akáccal benőtt kis dombocska tetején ébredek fel! Eleve hogy nem fagytam meg? De hogy kerültem oda?! Fölkelek, nézem a nyomokat, nincs semmi. Találtam egy földutat, persze havas volt, ami kivitt a jó messzire lévő országútra. Város, település sehol a láthatáron. Szerencsére jó irányba indultam el -balra,- és jó hosszú gyaloglás után feltűnt Debrecen látképe. Pontosan a Nagyállomás és környéke. Sokáig foglalkoztatott ez a kérdés, de valahogy mégis ellaposodott a dolog, és nem történt semmi. Most, jónéhány év távlatából, bizonyára a sok ufós témájú írás és dokumentumfilm hatására, eszembe jutott az esetem, és szeretném kivizsgáltatni, mi is történhetett akkor. Ehez kérem a segítségeteket.
2016. okt. 31. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

1.Részegen nem nehéz eltévedni.

2.A pia fűt, így nem fagytál meg+ szerencséd volt.

3.Eltűntek a nyomaid, mert mire felkeltél elolvadtak, vagy befújta őket a hó.


Nekünk anno volt egy 80 éves szomszédasszonyunk, egy töpörödött, sovány nénike,aki úgy itta a pálinkát, mint más a vizet és folyvást csavargott, szomszédolt.Körbejárta naponta a szomszédságot, mindenhol bekapott jó pár felest, aztán egyszer valahogy sík részegen a -20 fokban hajnalban a hóban találták az út szélén, ott esett össze és aludta részeg álmait ki tudja mióta.Semmi baja nem lett, még egy nátha se!

2016. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A GyK-n keresztül gyakorolja regressziós technikáját?
2016. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A pia nem fűt, csak melegérzeted lesz tőle. Piásan még könnyebben is megfagyhat az ember
2016. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Találtál valakit azóta aki segített?
2016. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem. -És komolyan írtam ki a kérést.
2016. nov. 16. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármely MAGÁNpszichológus.
2017. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!