Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen sorrendben kellene...

Milyen sorrendben kellene ezeket az animéket megnéznem? Melyik a "legfontosabb"?

Figyelt kérdés
Amelyik a legtöbb szavazatot kapja azt kezdem el közülük legelőbb.

2021. márc. 5. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Angel Beats
Food Wars utolsó évad
Bungou Stray Dogs 3.évad
Made in Abyss
Berserk 1.évad
Utena
Gundam 1.évad
Black Lagoon
Dororo
March comes like a lion
48 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

Az Angel Beats teljesen kihagyható.


Folytatások tekintetében ahogy érzed. Ha nem kapott el annyira a gépszíj, hogy letold a korábbi évadok után, akkor szerintem várhatnak.


Az Utena eléggé a kora terméke. Jó, de eléggé önismétlő. Egyébként Klasszikusnak számít.


A Berserk (1997) és Black Lagoon klasszikusok. Azokat előrébb venném a sorban.


Egyébként válassz a hangulatod alapján.

2021. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%

1-essel egyeértek

az angel beats teljesen kihagyható se eleje se vége a történet sem derül ki nagyon túltolják a semmire az utolsó 1-2 rész ami számít a többi az csak ismétli az első részt...

berserk-et támogatom de ott érdemes először a 3 moviét megnézni sokkal jobban ki van hangsúlyozva aminek ki kell! utána a 97-es sorozatot (van benne jó pár dolog ami nem fért bele és hát qurva jó az is!) utána mehet a folytatásai és habár az utolsó évadban gyengébb a cgi de maga a történet qurva jó! az utolsó 2 évad meg érdemel egy rebootot...


black lagoon-t nem láttam szóval...

dororo ajánlom! érződik hogy egy olyan adaptáció ami az arany korban készült (persze a rebootot mondom)

shokugeki sem rossz de nem szükségszerű... sajna... elb..aszták

bungou stray dogs is elég jó

a többit nem láttam

amúgy mindegy daráld le ahogy akarod ":D hamar meg van úgy is

2021. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Számomra meg épp az Angel beats az egyik kedvenc. Meg is sirattam. Utána Made in Abyss-t ajánlom. Aztán tetszőlegesen.
2021. márc. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Már elnézést 2-es, de attól, hogy te nem látod, érted az Angel beats mondanivalóját, történetét még nem rossz az anime. A jobb művek sokszor amúgy se tolnak mindent a képünkbe, hanem önálló gondolkodásra késztetnek.
2021. márc. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sorrend. Úgy nézed meg őket, ahogy akarod.
2021. márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

4-es szövegértés... lattam az angel beats-et megértettem mindent belőle... az elso ès utolso előtti részek köröket tesznek egyedül az utolso rész amiben halad a történet! Az egész anime tul van tolva

Attól mert te még 1 rész alapján magasztalod és nem tudsz kritikát alkotni “attól még” nem lesz jobb az anime

És hagyjuk már ezt a nem értem süket dumát! Ha a szerző nem fedi fel a dolgokat akkor a kutya sem tudja kitalálni mert erről szól az írás! Akkor bele lehet magyarázni mindent de mind ez csak bullshit mert csak azaz igazság amit a szerző gondol már ha rendesen leírja...

az hogy nem mutat egyertelmu jeleneteket párbeszédeket na abból lehet bármi mindenki értelmezhető úgy ahogy akarja...

Értsd; a mű végén a szereplő kinyit egy dobozt pont mikor kinyitja akkor zárul le a történet a doboz tartalma nem lett megemlítve! Ezért bele lehet magyarázni bármit! Még akkor is ha előtte a szereplő végig 1 bizonyos dologról áradozott pl 1 gömbről de ez nem azt jelenti hogy az volt a dobozban!

Ahogy az angel beats-nek sincs storyja sem eleje csak bele csöppentünk a cselekmény az elsô és utolso előtti részben ugyan az és az utolso részben lesz valami hu de nagy dolog

A főszereplő csaj meg bemondásos alapon lesz részese...

- Angyal nem enged át minket, folyamatosan kinyir minket... főszereplő: szia -angyal szia -főszereplő ok most már velünk vagy minden amit eddig tettel annak nem volt értelme

Mas szavakkal nem találja önmagát nem tudja mi akar lenni és a történet bemondasos alapon mond ellent önmagának

2021. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Olyan nincs, hogy "legfontosabb anime", ezt felejtsd el. Ahogy alap anime sem létezik, amit kötelező megnézni. Olyan sorrendben nézed meg őket, ahogy neked tetszik. Ne hallgass senkire, csak csukd be a szemed és bökj rá az egyik címre. Maximum nem fog tetszeni, akkor meg dobod. :)
2021. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a Dororo-t ajánlom,zseniális.
2021. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen az Utena-t mondanám. A művészet felsőfoka. Aztán jöhet a Berserk.
2021. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
7-es vagyok, látom, sokaknak nem tetszik a válaszom. Nem baj, megszoktam már, hogy az ilyen kérdéseknél mindig megy a lepontozás, ha valaki nem béget együtt a nyájjal. XD
2021. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!