Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a véleményetek a Naruto-ról...

Mi a véleményetek a Naruto-ról? Érdemes lenne megnézni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hetente van kb. ilyen kérdés.

Érdemes elkezdeni, ha nem tetszik, akkor abbahagyod.

2021. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Én kb. 20 rész után dobtam, mert nem jött be. Ennyi.
2021. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mondjuk 20 résznél még nem érdemes dobni, mert utána kezdődnek a Chunin vizsgák, ahol bemutatják kb. a felét a későbbi szereplőgárdának, és ahonnan valójában elkezdődik a cselekmény, szóval szerintem elég éles váltás jön a Haku-Zabuza fejezet után, de nyilván mindenki eldönti saját magának. Ne számíts mesterműre, szerintem elég ingatag a színvonal, vannak benne meglehetősen erős részek, meg gagyik is (a Shippuden vége felé halmozottan), de úgy összességében el lehet rajta szórakozni.
2021. márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Tökmindegy, hogy mikor indul be a sztori, hármas, mert a történet stílusa ugyanolyan marad. Amikor egy anime 20 rész alatt nem fog meg, akkor nem érdemes szenvedni vele, ha nincs időd rá vagy kedved hozzá.
2021. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem érdemes,nekem tetszett.
2021. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem gondolom törvényszerűnek azt, hogy ha egy cirka 400 részes animéből (a fillereket leszámítottam) az első 20 epizód nem fog meg, akkor a többi se fogna, pl. a One Piece esetében a fanok bevallása szerint ennél sokkal több részen kell átesni ahhoz, hogy értékelni tudd a sorozatot, és ne bánd meg, hogy elkezdted (én nem láttam belőle semennyit, úgyhogy ezt nem tudom megítélni). Most ehhez a véleményhez a személyes tapasztalataim alapján hadd legyen már jogom. Nem írtam, hogy bárki is köteles lenne x részig várni.
2021. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem választól függetlenül kezdd el nézni. Én dobtam, mert nem volt szimpi a főszereplő, de ettől még lehet neked bejönne. Ahány ember, annyiféle ízlés.
2021. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

6-os, hogy te mit gondolsz tényszerűnek, az senkit sem érdekel. De hadd engedtessék meg mindenkinek, hogy ne szenvedjen egy olyan animével, ami nem tetszik neki. Én pl. a Narutot akkor kezdtem el, amikor ti még az animéről sem hallottatok nagyon itthon. Igen, akkor néztem, amikor még Japánban is javában ment, itthon meg sem A+ nem volt, sem Animax. És igen, dobtam 20 rész után, ahogy a Bleach-et is, mert egyik sem tetszett. Nem szenvedtem velük, mert volt sokkal több és sokkal jobb anime, amit nézhettem.

Nem érdekel, hogy egy anime 400, vagy csak 40 részes, mert volt olyan, amit egyetlen epizód után kaszáltam. Ugyanis feleslegesen nem fogok szenvedni egy animével sem. Van jobb dolgom is, ez ugyanis csak egy hobbi, nem életcél. Az AoT megélt nálam 5 epizódot, mielőtt megváltam tőle. Nem jött be, nem fogott meg, ennyi. Több mint húsz éve animézek, majdnem 1000 animét láttam már végig (sorozatok, filmek, OVA-k, Specialok), szóval nem mondhatom magam kezdőnek. Ennyi.


2-es voltam.

2021. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld ki ha tetszik akkor nézed, ha megunod abba hagyod esetleg utána nézel hogy mi fog történni röviden. Mert annak ellenére hogy hosszú belefér egy pár mondatba az egésznek a története.
2021. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiába olyan sikeres már 20 éve kb… a játékokról ne is beszéljünk

Valahogy mindig képes volt megtartani az idősödő fanjait úgy hogy folyamatosan jöttek hozzá a fiatalabb réteg! Ma is nagyon sokszor lehet látni youtube meg hasonlo oldalakon az élő stremeket ahogy nézik meg

Érdemes megnézni (a filléreket kerülni kell persze van 1-2 ami érdemes pl a shippuuden-ben az anime canon fillereket ez azt jelenti hogy az animeben lettek canon-ok mert a mangában nem volt idő rá) be írod naruto filler list ki dobja hogy melyik részek fillerek canon-ok és anime canon-ok/

2021. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!