Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszett a Naruto?...

Nektek tetszett a Naruto? Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Elég rosszúl érzem magam, hogy annyi animét megnéztem már és jó pár több 100+-os részest is, de még a Narutoból egy részt sem láttam, de arról lehet hideget és meleget is hallani, így eléggé félek belekezdeni, mert ha elkezdem nem állhatok le, míg nem néztem végig (ez belső kényszer) Mindennel így van, sport, lecke, tanulás, ha belekezdek sajnos csak a végén tudom abbahagyni, ez furán fog hangzani de azért mert kielégít (ne értsd félre, nem megyek el)
2017. márc. 30. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megéri de a filler részeket hagyd ki mert semmi értelmük és dög unalmasak egy idő után. És az első résztől ne ijedj meg nem marad olyan gyerekes a sztori pár részen belül :)
2017. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszett ezért nem is néztem végig, de ennek ellenére azt mondom érdemes belenézni, végülis ""alapmű""


17/l

2017. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Érdemes! :D

Minden napra egy motiváció, röhögés.

És megtanulod, hogy a magány megöl téged

2017. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindenképp nézd meg!! Kedvenc animém:D

Én nagyon ajánlom,hatalmasakat lehet rajta röhögni! A shippuuden meg tragikomédia. De a jó féle. Maradt a naruto bohócságából is,viszont tele van tűzdelve sokkal izgalmasabb párharcokkal illetve szomorú halálokkal is. Én azt mondom ha megnézed,majd a shippuudent is akkor nem bánod meg:D

2017. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!