Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kik a kedvenc animés férfikara...

Kik a kedvenc animés férfikaraktereitek? Miért?

Figyelt kérdés

Saját lista, fentről lefelé csökkenő sorrendben:


- Azusagawa Sakuta (anime: Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yuume o Minai): A kedvenc animémről beszélünk, és leginkább a főhős karakternek, Sakutának köszönheti a szívemben ilyen magas pozícióját. Sakuta ugyanis a kedvenc karakterem minden médium összes alkotása közül. Ezt kimondtam. Illetve, csak leírtam, de kb ugyanaz. Borzasztóan vicces karakter, emellett nagyon okos, az empátiája hatalmas, borzasztóan segítőkész, és függetlenül attól, hogy kiről van szó, ha valakinek segítségre van szüksége, ő segít. Minderre pedig komoly indoka van. Az pedig külön piros pont a készítőknek, hogy mertek negatív tulajdonságokat adni neki, így emberinek érződik a karaktere. Meglehetősen perverz humora van (de szerencsére az ecchi, és a hárem teljesen kimaradt az animéből, úgyhogy emiatt sem kell aggódni.)

És hozzá tartozik az egyik legelgondolkodtatóbb idézet, amit hallottam. ,,...Nem mintha azt akarnám, hogy az egész világ kedveljen. Én megelégednék egy emberrel is. Amíg akár egy embernek is szüksége van rám, akkor van okom létezni."

És, mint mondtam, borzasztóan jó humora van. Gyakorlatilag minden részt végignevettem miatta (és mindezt úgy, hogy kimaradtak a tipic anime humor jelenségek, amiktől a falra mászom.)

Hú. Túl sokat írtam róla. Nem baj, a többi karakter ismertebb, úgyhogy róluk nem fogok ennyit írni. :D


- Edward Elric (anime: Fullmetal Alchemist): Itt nincs mit sorolni. Borzasztóan intelligens, a drámája átérezhető, az empátiája és a testvére iránti szeretete hatalmas, maga a karakter pedig részletes, megérthető, és külön remek benne, hogy nem játssza a hőst, hanem hajlandó letérni az ösvényről, ha a céljai oda vezetik.


- Lelouch Vi Birtannia (anime: Code Geass): Ismételten nem kell sorolni. Kiemelkedően intelligens stratéga, megérthető jellem, a karakterfejlődése pedig lenyűgöző. Hasonlít a karaktere Light-éhoz a Death Note-ból, de annyiból jobban szeretem, hogy egyrészt megérthetőbb a karaktere, másrészt pedig, mindent amit tett, azt a húgáért tette, míg Light inkább magáért. Ez akkor is igaz, ha Lelouch van olyan gonosz, ha nem gonoszabb, mint Light.


- Himura Kenshin (anime: Rurouni Kenshin): A Rurouni Kenshin az egyik legmeghatározóbb mű az életemben, bár ez inkább a live actionre és a mangára igaz, az anime nem olyan acélos. Maga a karaktere nagyon összetett, a múltja durva, a jelleme pedig szerethető.


- Nara Shikamaru (anime: Naruto): A kedvenc karakterem a Narutoból. Az anime egyik fő humorforrása, kiemelkedően intelligens, lusta, azonban a társaiért mindent megtesz, nagyon sokáig borzasztóan szexista, mégis az sorozat egyik legjobb lányát kapja meg, akivel a kapcsolata nem indul fényesen, és még copfja is van. Oké, szóval ő egy az egyben Sokka az Avatárból. De mivel imádom Sokkát és az Avatárt is, ezzel nem volt bajom. Ráadásul a Naruto korábbi, mint az Avatár, úgyhogy ez max az Avatárnál lenne baj.


Nektek kik a kedvenceitek?



2021. márc. 11. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha az Avatár az utolsó léghajlítót animének számítjuk, akkor Sokka.Zseni a srác,hihetetlen a karakterfejlődése és egyszerűen csak marhára bírom.
2021. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek. Bár az ATLA alapvetően nem számít animének. Különben Zuko tuti benne lenne a listámban. :)
2021. márc. 12. 00:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen,Zuko se akármilyen karakter :)

Na meg Toph és Katara is nagyon badass.

2021. márc. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elias (The Ancient Magus' Bride)
2021. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Rimuru Tempest ( igaz csak lelkileg férfi a jelenlegi testében).
2021. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Vegita (Dragon Ball Z + GT)

Lord Wolfram von Bielefeld, Lord Günther von Christ és Lird Gwendal von Voltaire (Kyou Kara Maou)

Tasuki és Hotohori (Fushigi Yuugi)

Aya és Omi (Weiss Kreuz)

Kiba (Wolf's Rain)

Ámon (Witch Hunter Robin)

2021. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, még írom Edward Elricet (Fullmetal Alchemist) is, mivel ő is nagy kedvencem. :)
2021. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Banana Fish: Ash. Az önfeláldozó személyisége, intelligenciája és szeretete miatt.


One Piece: Luffy. Szerintem semmit sem kell mondanom.


Oregairu: Valószínűleg a legszarkasztikusabb karakter. Nagyon tudok vele azonosulni.


Lelouch, Light és Tokuchi (One Outs, aki nem ismeri) az intelligenciájuk, céljaik és eszközeik miatt.


Okabe az S;G-ből az egyéni személyisége miatt.


Kujo Jotaro, mert menő.



Awwww, annyira sok van XD

2021. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A One Outsot hárman is ajánlották tegnap óta (azok alapján, amiket felsoroltál, nem tartom kizártnak, hogy már te magad is), úgyhogy muszáj lesz megnéznem... :D
2021. márc. 12. 13:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én voltam az egyik :D És igen, muszáj megnézned :P
2021. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!