Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kik a kedvenc animés férfikara...

Kik a kedvenc animés férfikaraktereitek? Miért?

Figyelt kérdés

Saját lista, fentről lefelé csökkenő sorrendben:


- Azusagawa Sakuta (anime: Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yuume o Minai): A kedvenc animémről beszélünk, és leginkább a főhős karakternek, Sakutának köszönheti a szívemben ilyen magas pozícióját. Sakuta ugyanis a kedvenc karakterem minden médium összes alkotása közül. Ezt kimondtam. Illetve, csak leírtam, de kb ugyanaz. Borzasztóan vicces karakter, emellett nagyon okos, az empátiája hatalmas, borzasztóan segítőkész, és függetlenül attól, hogy kiről van szó, ha valakinek segítségre van szüksége, ő segít. Minderre pedig komoly indoka van. Az pedig külön piros pont a készítőknek, hogy mertek negatív tulajdonságokat adni neki, így emberinek érződik a karaktere. Meglehetősen perverz humora van (de szerencsére az ecchi, és a hárem teljesen kimaradt az animéből, úgyhogy emiatt sem kell aggódni.)

És hozzá tartozik az egyik legelgondolkodtatóbb idézet, amit hallottam. ,,...Nem mintha azt akarnám, hogy az egész világ kedveljen. Én megelégednék egy emberrel is. Amíg akár egy embernek is szüksége van rám, akkor van okom létezni."

És, mint mondtam, borzasztóan jó humora van. Gyakorlatilag minden részt végignevettem miatta (és mindezt úgy, hogy kimaradtak a tipic anime humor jelenségek, amiktől a falra mászom.)

Hú. Túl sokat írtam róla. Nem baj, a többi karakter ismertebb, úgyhogy róluk nem fogok ennyit írni. :D


- Edward Elric (anime: Fullmetal Alchemist): Itt nincs mit sorolni. Borzasztóan intelligens, a drámája átérezhető, az empátiája és a testvére iránti szeretete hatalmas, maga a karakter pedig részletes, megérthető, és külön remek benne, hogy nem játssza a hőst, hanem hajlandó letérni az ösvényről, ha a céljai oda vezetik.


- Lelouch Vi Birtannia (anime: Code Geass): Ismételten nem kell sorolni. Kiemelkedően intelligens stratéga, megérthető jellem, a karakterfejlődése pedig lenyűgöző. Hasonlít a karaktere Light-éhoz a Death Note-ból, de annyiból jobban szeretem, hogy egyrészt megérthetőbb a karaktere, másrészt pedig, mindent amit tett, azt a húgáért tette, míg Light inkább magáért. Ez akkor is igaz, ha Lelouch van olyan gonosz, ha nem gonoszabb, mint Light.


- Himura Kenshin (anime: Rurouni Kenshin): A Rurouni Kenshin az egyik legmeghatározóbb mű az életemben, bár ez inkább a live actionre és a mangára igaz, az anime nem olyan acélos. Maga a karaktere nagyon összetett, a múltja durva, a jelleme pedig szerethető.


- Nara Shikamaru (anime: Naruto): A kedvenc karakterem a Narutoból. Az anime egyik fő humorforrása, kiemelkedően intelligens, lusta, azonban a társaiért mindent megtesz, nagyon sokáig borzasztóan szexista, mégis az sorozat egyik legjobb lányát kapja meg, akivel a kapcsolata nem indul fényesen, és még copfja is van. Oké, szóval ő egy az egyben Sokka az Avatárból. De mivel imádom Sokkát és az Avatárt is, ezzel nem volt bajom. Ráadásul a Naruto korábbi, mint az Avatár, úgyhogy ez max az Avatárnál lenne baj.


Nektek kik a kedvenceitek?



2021. márc. 11. 22:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kraft Lawrence (Ookoami to Koushinryou)

- Nem valami szűz kisfiű, akinek csak úgy az ölébe hull egy varázsbarátnő, aki azonnal beleszeret és mindig kihúzza a bajból, hanem egy felnőtt ember, aki egyedül is életképes és meg kell dolgoznia a szerelemért.


Simon (Tengen Toppa Gurren Lagann)

- Igazán felnőttként vált ő is a kedvencemmé, amikor kinőtte a nyafka gyerekkort és igazi tökös főhős lett.


Wenli Yang és Reinhard von Lohengramm (Ginga Eiyuu Densetsu)

- Ők így együtt, bár ellentétes oldalon állnak, sokkal inkább hasonlítanak, mint különböznek. Intelligensek, kritikusan gondolkodnak úgy a saját, mint az ellenség politikai rendszendszeréről, miközben meglátják benne a jót.


Spike Spiegel (Cowboy Bebop)

- Laza és dörzsölt karakter, aki minden szituációban fel tudja találni magát úgy, hogy seholsem érezni, hogy méter vastag plot armor védené.


Alexander Volg Zangief (Hajime no Ippo)

- A sorozat legjobb részei, amikor Ippo számára emberi ellenfeleket találtak ki, nem pedig tébolyult gonoszokat.


Askeladd (Vinland Saga)

- Őt mondjuk sokkal inkább kedveltem a mangában, de tűrhetően áthozta a karakterét az anime is. Egy számító és intelligens manipulátor, aki bármilyen áldozatot képes meghozni a céljáért, de mégsem csinátak belőle szuperzsenit, aki mindig az optimális döntést hozza és mindig minden a tervei szerint alakul.

2021. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Ó, a Gurren Lagann meg a Spice and Wolf... De rég is vannak a várólistámon! Sőt, a GL-nak neki is álltam nemrég, de nem jutottam benne sokáig.

Mindegy, köszönöm, hogy részletezted is! :)

2021. márc. 12. 21:35
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tecnikailag nem anime, de a Korrából

BOLIN BOLIN BOLIN BOLIN.

Konkrétan totálisan bele vagyok zúgva.

2021. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ezt Opállal is egyeztesd le. :))
2021. márc. 17. 20:21
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nanami Kento a JJK-ból, imádom. Bár azt a leopárd mintás nyakkendőt eleinte nem nagyon tudtam hová tenni. XD
2021. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Roy Mustang-elég badass a képességével ahogy csettint. Mellesleg jó csávó és még humoros is amikor ragel.


Levi Ackerman-mert Levi. Egy állat ahogy elintézi a titanokat. Laza, depresszív mint en🙃


Gojo Satoru-nem az a klisés sensei, minden főgonoszbeszartőle karakter, hanem annak ellenére, hogy baromi erős humoros is.

2021. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!