Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek van esély ebben...

Szerintetek van esély ebben az évben új Berserk animére?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom a CGI-t nem kel fel hozni,mindenki tudja . De én ezek ellenére is megnézném
2021. márc. 14. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs elég alapanyag. A manga nagyon sokat szünetel
2021. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapanyag bőven van lenne még 1-2 évadhoz, de passz.
2021. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy az animék 249 fejezet dolgoztak fel amit szerintem elég tömör ha azt nézzünk hogy van egy

24 részes és kettő 12 részes anime

Ez így csak 48 rész! Az anime 1-2 fejezetet ki szokott hagyni most gyorsan át lapoztam és pont azokat csiptem el

És ha megnezzunk hogy átlagosan 2-3 manga fejezet 1 rész akkor is valami nem stimmel mert így is 83 résznek kellett volna ki jönnie szoval vagy sokat kihagytak és sokat siettek…


Elvileg a netflix megvette a dolgokat de az lenne a legjobb ha rendesen feldolgoznák pl a golden age moviek animacioja tökéletes volt hiába volt cgi nehezen lehetett észrevenni és ki volt dolgozva rendesen!


1 rendes rebootot tényleg megérdemelne

2021. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!