Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a legrosszabb anime befejez...

Mi a legrosszabb anime befejezés, amit valaha láttál?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

FMA 2003

Az egész sorozat *velejét* adta Ed és Al testvéri kapcsolata, erre a nagy befejezésben szétválasztották őket két külön *dimenzióba.* És nem, Al mi világunk beli énje nem ugyanaz. Ahogy Winryé sem.


Az Arakawa által írt eredeti, mangás befejezés mérföldekkel jobb volt. Felépítés szempontjából az zárja jól a történetet.

2021. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Soul Eater.

Nem tudom szavakkal kifejezni a csalódottságomat. Annyira cringe volt az egész.

De a manga befejezése tetszett.

2021. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A Bleachnek szerintem szörnyű volt a befejezése. (mangát nem olvastam)
2021. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, a manga is olyan összecsapott lett, hogy már jött, hogy a falhoz vágjam.
2021. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Naruto shippuuden.
2021. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lovely complexbe egyszerűen gyűlöltem a srácot, szőrnyű volt nekem a vége. A Tokyo ghoul 1. évad számomra 10/10 volt, a második évadnak jó szívvel tudok adni 2/10et, a manga viszont nem volt rossz. Ide sorolnám a death note-ot és a No game no life-ot(mivel ennek nincs is vége de mégis van:D) (De hogy ne legyen ennyire negatív a hangulat a kedvenc befejezésem az erased vége)
2021. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tokyo Ghoul 2. évad (a :Re-t nem vagyok hajlandó canonnak venni). Azt hittem, letépem az arcom annál a sétálós jelenetnél.
2021. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Purrincess Noire ***** válasza:
100%

Én a bananafishen akadtam ki rettenetesen. Közben is többször szórakozott az érzelmeimmel, egyszer fen egyszer lent, viszont a vegén nagyon durván lent hagyott és még belém is rúgott TwT

Ezen az animén többször is sírtam, de a végén dühös is voltam, és síkítva akartam bőgni. :'3 a gáz az volt hogy egy éjfél utan volt és az egész csaladom aludt, szóóóóval még vissza is kellett tartanom, mert nem díjazták volna ha felüvöltöm őket egy anime miatt....

2021. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őszintén a Mirai nikki volt az aminek többször nekifutottam, de nem tudtam folytatni 3.résztől soha annyira nem tetszett
2021. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9. Pedig hidd el meglepően jó vége van.
2021. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!