Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a legrosszabb anime befejez...

Mi a legrosszabb anime befejezés, amit valaha láttál?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 16:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettővel egyet értek. Az FMA egy irdatlan jó anime (én speciel jobban szeretem, mint a Brotherhoodot), de a befejezése önmagában pocsék. A movie-val együtt annyira nem rossz, de azért jobbat érdemelt volna.

A Soul Eater befejezése pedig számomra a hangosan felröhögős kategória. Egyszerűen nevetséges az egész.


De amin igazán fel... hogy fogalmazzak szépen? Felidegesítettem magam, az a Clannad: After Story vége. Maga az anime nálam top 10 szintű nagy kedvenc. Az egész anime egy borzasztóan mély, összetett, kidolgozott, kínzóan realista és szürke dráma, ami rengeteg dologról beszél, iszonyúan mély, és nagyon érett anime. Azonban az utolsó részben (ez spoiler) kiderül, hogy ez az egész egy sci-fi volt (érted, az utolsó részben), behozzák a párhuzamos dimenziókat, kihátrál az összes bátor húzásából, és a 18-21.rész közötti időszakot, ami az anime legszebb időszaka volt (és Tomoya és Ushio kapcsolata a legjobban kivitelezett szülő-gyerek kapcsolat, amit láttam), egy mozdulattal eltörli, és egy rakat fontos dolgot hagy a levegőben.

Szerintem a 21.rész után mindenki maga gondolja tovább a sztorit, az utolsó rész nyugodtan ki lehet hagyni.

IMDb-n 8.8 pontot kapott ez a rész. Mire??

2021. márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attack on Titan
2021. júl. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, az Attack on Titan anime még fut.
2021. júl. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-as igen de én olvastam a mangát és szörnyű a vége mindkét értelemben
2021. júl. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó, nem kötekedésből írtam. :D Csak annyi, hogy a kérdező animéket kért
2021. júl. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én sem kötekedésből írtam bocsi hogyha úgy fogalmaztam vagy valami, de amúgy szerintem ez is ide számít mivel az anime a manga alapján van és ugyan az lesz a vége.
2021. júl. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!