Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Érdemes lenne megnézni a One...

Érdemes lenne megnézni a One Piecet? Azt a majdnem 1000 részt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem.


De nézz bele az animébe. Mi nem tudjuk megmondani, hogy neked tetszeni fog-e.

2021. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem ismerjük az ízlésedet szóval nem tudjuk megmondani.


Szerintem igen,nagyon jól kivan dolgozva a történet,világ,karakterek. De ha gyorsabban szeretnél haladni akkor inkább manga, egy bizonyos ponton sajna az anime nagyon lassult,mert kb fél fejezeteket adaptáltak részenként. De ez még jóval később jön elő.


Ha valamennyire bejön akkor érdemes most végig is vinni,mert később csak több része lesz.

2021. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy és még van rá időd megteheted. Egyetem, munka mellett már nem fér bele egy 1000 részes anime.
2021. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Csak a saját nevemben nyilatkozom: láttam pár részét, amikor Sanjit házasságra akarták kényszeríteni. Nem rossz, de engem nem fogott meg különösen a világa, ezért is nem folytattam már. Ráadásul nagyon hosszú, szóval nekem nem erné meg nézni elejétől úgy, hogy nem is érdekel. De egyébként sem tetszik, ha egy anime ilyen hosszú. A Dragon Ball Z helyett is inkább a Kai-t favorizálom, mert míg előbbi tele van fillerekkel, és majdnem 300 részes, addig a kai kicsivel több, mint 150, tehát jelentősen le van rovidítve. Mondom ezt egyébként Dragon Ball fanként.


Visszatérve az One Piece-re, hogy neked érdemes-e megnézni, azt neked kell eldönteni.

2021. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

kb. annyira érdemes, mint bármelyik másik animét


de ha nézed, akkor jobb ha tudod, hogy az anime kibővít egyes jeleneteket, míg a mangában ez csak pár kép


és vannak bizonyos pontok, amik fájdalmasan lassú, elnyújtott, ilyen volt a Katakuri harca például

2021. ápr. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igen. Közben nézhetsz mellette rövidebbeket is. Izgalmas a világkép,a felfedezés és a karakterek is szerethetők nagyjából. Negatívumot annyi,hogy egyes szigeteken élvezhetetlenül sok időt töltenek és néhány rajongóval sem lehet kibékülni,főleg ha shippről van szó. Szóval fandomot hanyagold, szerintem.
2021. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én imádom ha hosszú egy anime, ezért is kezdtem bele viszont, nekem ha nem tetszik egy alkotás (viszont sokan ajánlották mint ezt is) addig nézem amíg meg nem fog:D és ilyen 200 rész körül jöttem rá, hogy pár jeleneten kívül semmi nem köt le, a karakterekkel se tudtam úgy azonosulni, és nem volt meg az a jellegzetes érzés, hogy uhh kövi rész jöjjön a kövi... például a hunter x hunternek minden percén imádtam, minden karakterrel tudtam azonosulni, még a "rosszakkal" is, a one p. be minden gonosztól rázott a hideg kb. annyira nem tetszettek:D. Nem tudom, egy szóval nem mondom, hogy rossz, mert nem rossz de engem nem ragadott el, ha elég időm lenne tuti végig nézném.
2021. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!