Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik az általad nézett...

Melyik az általad nézett legrosszabb anime? Miért tartasz ki mellette?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 22. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Attack on titan előző évada nagyon nem jött be mert unalmas volt és még titánok se voltak benne. Aztán megint jó lett szóval megérte kitartani :D
2021. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A day before us

OLYAN... rossz nézni ahogy szenvednek. De szeretem kínozni magam...

2021. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Shojo Tsubaki

NAGYON rossz volt, de fogadtunk a barátnőmmel, hogy nem tudom végig nézni... lehet nem kellett volna

2021. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kuzu no Honkai - nem azt mondom, hogy technikailag nézve rossz, csak azt, hogy nekem nem igazán tetszett. Ez volt az első anime, amit valaha kaszáltam. Egyszerűen szörnyű érzés volt látni, ahogyan tönkreteszik magukat.
2021. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Boku no Pico-shotacon

Sword Art Online-Vagy a szerelmi szál teljes hiányában kellett volna folytatni, vagy az 1.évadnál kellett volna abbahagyni.

Idolos,háremes animék-nulla történet és minden női karakter,csak a játékbaba szerepet kapja.

Akame ga Kill-.....Értelmetlen halálok tömkelege.

Oreimo-húg-bátyj kapcsolat..Ráadásul a húg az idegesítő is.

Nisekoi-szenvedés volt az egész, főleg a manga befejezése

Fairy Tail-elpč💲âsodott az egész, meg a legidegesítőbb karakter is itt található,számomra.

Gunjou no Magmel-1.,2.rész még tetszett,utánna meg hát nem is tudom mit mondjak erre....

Seven Deadly Sins-Teljesen megutáltam az animét egy karakter miatt,Elizabeth. Annyira ellenszenves a csaj és ráadásul főszerepben van,hogy egyszerűen elszívja az összes élvezetet,ami az animében található.

Citrus-Unalmas és kifejezetten nem elfogadható megoldást találtak,arra hogy közelebb kerüljön a 2 karakter egymáshoz.

Happy Sugar Life-Nem hoz konkrétan semmit. Ráadásul a vége botrányos.

No game no life-megint a kishúg x bátyj kapcsolat

Netsuzou Trap-Ehhez nem is fűzök semmit...

Ousama Game-eleve logikátlan dolgon alapul és a kivitelezés is szörnyű.

2021. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

AoT

Sword Art Online

Naruto

Bleach

Kuroshitsuji

Elfen Lied

Excel Saga

Vampire Knight


Nem tartottam ki mellettük, mert egyiket sem bírtam végignézni.

2021. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Látva ezeket az anime címeket. Innen kb. még senki nem látott igazán rossz animét. :DDD


Menjetek szépen és nézzetek meg egy Ex-Arm-ot, aztán innen kb. minden anime sokkal jobb lesz. :D

2021. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7 szerintem én világrekordot döntöttem azzal, hogy 3. részig megnéztem azt az animét. :DD
2021. ápr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyik haverom istenítette azt a förtelmet xd én meg próbáltam nem kínosan jó pofát vágni hozzá xddd
2021. ápr. 23. 01:49
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

Pff, én végignéztem. :DDD

2021. ápr. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!