Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Más is elbőgte magát, amikor...

Más is elbőgte magát, amikor megnézte a Koe no Katachi-t (A silent voice)?

Figyelt kérdés
Engem érzelmileg teljesen tönkrevágott, annyira megható volt... Soha nem sírtam még animén (pedig már többszázat láttam), ez volt az első...
2021. jún. 27. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Én kifejezetten untam. Amúgy sem értettem, hogy a csajszit az anyja miért egy normál iskolába iratta, miért nem olyanba, ahová hallássérült gyerekek jártak. Ja, akkor nem lett volna történet.
2021. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De én minden animén tudok bőgni,szóval nem mérvadó.

Talán a Clannad+After a toplistás ilyen szempontból.

2021. jún. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem hatott meg, nagyon nem tetszett a végkifejlete és az üzenete sem.
2021. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom mi ütött belém, én teljesen elérzékenyültem tőle, úgy sajnáltam szegény lányt (pedig nem vagyok sírós típus)
2021. jún. 28. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem a hatásra, csak magára az animére (nagyjából). Tényleg lélekemelő. Én könnyen meghatódom azon, ami szép, drámai, kifejező, de nem emlékszem, mit váltott ki nálam.


A Clannad-on tudom, hogy sírtam többször is, főleg ahogy haladtak előre az események. Az Angel Beats a komplex műfajával együtt is felkavaró, szintén, tele van drámával, a vége meg katartikus. Az Air megintcsak többször megríkatott.


Na meg amikor az ember egy robot miatt sír. Nyilván transzhumanista propaganda, az viszotn tény, hogy piszkosul érzelmesre megcsinálták a japánok a

Planetarian - Chiisana Hoshi no Yume minisorit... Értenek a kontrasztokhoz. Egy idegesítőnek ható robot nővel indul az egész, utána meg jön a százas zsepi...


Tudom, az Elfen Lied megosztó anime, de volt, hogy azon is eleredta könnyem. Drámai.


Van egy kevéssé ismert anime, a mozi változatát láttam, ami szokásos 2D. (A 3D sori verziót sose láttam, a figurák kissé csúnyácskának hatnak egyébként a 3D-nél, ami fotókat láttam, az alapján, de nem szólhatok hozzá egészében.)

A címe (a 2D-t mindenkinek ajánlom, aki meghatót szeretne):

Arashi no Yoru ni

2021. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5

Az Elfen lied kicsit megölte a lelkemet.

2021. jún. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 az Arashi no Yoru ni és az Air-en kívül mindent, amit felsoroltál, láttam, és minden szavaddal egyetértek. Hozzátenném még, hogy ami nálam nagyon betalált, az a Little Busters (szintén Key mű, ami az Angel Beats-t és az Air-t is csinálta), ha még nem láttad, csak ajánlani tudom :)
2021. jún. 29. 18:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Fumetsu no Anata e legutóbbi részén sírtam.
2021. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon meghatódtam, de nem sírtam. Bár nem kellett sok hozzá
2021. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!