Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az animeaddicts fóruma aktív...

Az animeaddicts fóruma aktív még, sokan használják, érdemes írosgatni oda?

Figyelt kérdés

2021. júl. 1. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Aktív, elég sokan használják.


Hogy érdemes-e? :D hát magánvélemény, de nem igazán. Amióta bejött a plusz-mínusz rendszer, azóta ha kritizálni mered az aktuális mainstream animét, a sértődött fanboyok nyomatják is a mínuszokat, persze érdemben hozzászólásban nem próbálják meg védeni a kedvencük :D

2021. júl. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aktív, én is használom. Szerintem érdemes, azért a többség normális ott is.
2021. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, mire szeretnéd használni :D


Hát a chaten normális emberrel még nem beszéltem, csak az ismertetőket nézem ott, régen animéket is fordítottak, most előbb van fent minden indán, ahogy ők fordítanak, igaz jó minőségben.

De azokat úgysem nézem, mainstream vacak az utóbbi fordított animék, ahogy az első válaszoló írta.

2021. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem magyar oldalt felesleges követni, ha már fórum, akkor minimum MAL legyen.
2021. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi a baj a magyar fórummal?
2021. júl. 4. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

#5

Röviden, hogy ott magyarok vannak.

2021. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Aktív, szerinte sokkal aktívabb még mindig, mint a MangaFan fórum.
2021. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!