Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on titan manga spoiler!?

Attack on titan manga spoiler!?

Figyelt kérdés
amikor eren a mangában átváltozott azzá a nagy csont izévé és előtte mennek a falból kiszabadult óriások akkor eren hogy mozog előre? van lába? mert én nem láttam

2021. júl. 10. 05:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
A Rumbling-ra gondolsz? Akkor az alapító titán formájában volt, voltak lábai akkor valószínűleg azzal haladt előre.
2021. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
A bordák mozgatásával járt mint az óriáskígyók
2021. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Nem tudom a 2-es miért lett lepontozva de szerintem is valami hasonló módon halad. Tehát pakolgatja előre a “bordáit”, később még Armin meg is jegyzi ,hogy olyan rovar-szerű. Mondjuk vannak lábai, de azok olyan kicsinek s hús/ izom nélkülinek tűnnek ,hogy nem tudom miként tudja azokkal előre tolni magát.
2021. júl. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A bordái lábakként funkcionálnak és úgynevezett oszcillációval mozog, akárcsak a százlábúak. A mangában ez szépen is látszik. Nézz meg egy oszcillációs ábrát és meg fogod érteni.
2021. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen^^
2021. aug. 28. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!