Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem nem olyan nagy...

Csak szerintem nem olyan nagy szám a Tokyo revengers, mint ahogyan sokan annak tartják?

Figyelt kérdés
Persze nézem én is, de nekem alapból nem szimpik az agresszív, verekedős én vagyok a kemény legény, eszem meg semmi típusú hülyegyerekek.

2021. aug. 2. 08:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ÉN külön szoktam kezelni, hogy mi a minőségi és hogy mennyire tetszik egy anime.

Nem fog minden tetszeni, ami jó, ahogy lesznek olyan animék, amik nem jók, de tetszeni fognak.

2021. aug. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a revengers elég jó! Sőt igazából ez az időutazos dolog nem is feltétlen szükséges hozzá persze akkor a főszereplő motivációja sem lenne
2021. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ízlések és pofonok. Mindenkinek más jön be.
2021. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

De nem csak ízlések és pofonok hanem van minőségi ráta is! Nem kell elfelejteni hogy a művészet filmek zene stb-nek csak egy kis része szubjektív a nagyobb része meg mindig objektív!

Mitől is jó?

A szinkron nagyon jó mint mindig

A zenék benne szinten nagyon jó

Az animáció is elég jó

És akkor a tartalom:

Viszonylag érdekes egyedi ahogy egy motoros banda botránya történetét mutatja be! Nem pedig az 1001x lehúzott 30-as ember reinkarnalodik kisgyerek testbe és pedofil is…

A történet eléggé csavaros drámai nem pedig sablon habár kis részletekben kapjunk meg a háttér dolgokat de mindig meglepetést okoznak!

2021. aug. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es ezek közül minden szubjektív, hogy mi kinek mennyi jó vagy rossz. Szóval nem lehet általánosítani.
2021. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

#5

Nem én írtam, viszont ez tetszik.

Ha jól értem, akkor azt mondod, hogy pl. nem tudod megmondani, hogy a Tokyo Revengers vagy az Ex-Arm-nak van objektíven jobb animációja? :DDDDD


Amúgy amiket mondott azok eléggé objektívek. A karakter szája akkor mozog, amikor beszél pl. Ez teljesen objektív.

A hangeffektek jók, helyén vannak, adott esetben nem nyomja el a zene a beszédet stb.

Az animáció olyan, ahogy múködnie kell pl. az emberi testnek, ha egy sétáló embert akarnak meganimálni stb.


Az lehet szubjektív, amikor mondjuk fogsz két elképesztő jó animációjú animét és el akarod dönteni, hogy melyik a jobb.

Pl. KnY vagy JJK, mindkét animáció nagyon jó, de hogy a kettő közül melyik jobb, az már szubjektív.

2021. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól értem, akkor azt mondod, hogy pl. nem tudod megmondani, hogy a Tokyo Revengers vagy az Ex-Arm-nak van objektíven jobb animációja? :DDDDD"


6 az összehasonlítás és egyetlen mű objektív megvizsgálása nem ugyan az. Mert hasonlítási alap nélkül is meg tudod állapítani, hogy a mai lehetőségekhez képest mennyire sikerült jól.


Az 5-ös egy szóval sem mondta, hogy milyen értelem jók a felsorol szempontok. Mert valami lehet úgy is jó, hogy az ízlésének tetszik a látvány vagy a hangzás, vagy úgy is lehet jó hogy a helyén van minden.

2021. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7

"az összehasonlítás és egyetlen mű objektív megvizsgálása nem ugyan az. Mert hasonlítási alap nélkül is meg tudod állapítani, hogy a mai lehetőségekhez képest mennyire sikerült jól."

De ahhoz, hogy tudd mik a mai lehetőségek láűtnod kell más animét (vagy bármilyen animációt).

Pl. ha az első animáció, amit életedben látsz az Ex-Arm, akkor nem tudod az jó-e vagy sem, és a 2. animét már ahhoz az animációhoz fogod hasonlítani, mivel neked az az alap.


Vagyis az objektív elemzésnél is hasonlítod művet valamihez, leginkább pedig az eddig látott összes mű átlag teljesítményéhez.

2021. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Azert ezt az időutazas témat is eljatszották mar. Itt az a baj, hogy nincs logikus levezetese se miert, hogyan utazik oda- vissza az időben.
2021. aug. 2. 12:01
 10/18 anonim ***** válasza:
Az össz átlag az valós igazság. De a te eredeti példádban kettő kiválasztott műnek az ütköztetése volt a hangsúlyos.
2021. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!