Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Sokan mondják hogy a Mha egy...

Sokan mondják hogy a Mha egy rossz unalmas anime, csak a sok 9-13 eves miatt ilyen nepszeru. Tenyleg rossz anime?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek errol?
2021. aug. 6. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem jó anime, csak az emberek a rajongót nem szeretik, mert túlságosan is szeretik ezt az animét és azt hiszik, hogy ez a legjobb.
2021. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Lehet tévedek, de úgy tűnik ez is gyerekeknek való, mint a Naruto.
2021. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Sokan tényleg csak azért szidják, mert nagyon felkapott és azt gondolják, ha szembe mennek a tömeggel, akkor az majd ad nekik személyiséget. Az első 4 évadot láttam. Nem volt nagyon mit néznem akkor, ezért lekötött és rossznak se mondanám, de annyira nem jó mint amennyire hypeolják. Ennek ellenére látom, hogy miért tetszene az embereknek és ha van időd szerintem belenézhetsz!
2021. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapjába egy jó anime, az teszi gyerekessé, hogy a humora egyszerű, fanservice ugye, meghát, hogy 1 karakter halt meg eddig, az se olyan főbb. Manga már elért egy olyan szintet, hogy komolyan vegyem, de a spin-off mangája a Vigilantes messze jobb a főbb story-nál (szerintem).
2021. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!