Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van most olyan anime, amit...

Van most olyan anime, amit csak azért nézel, mert zavarna, ha nem nézned végig, ha már elkezdted? Nálad melyik ez az anime?

Figyelt kérdés
Lehet csak én vagyok ilyen peches mostanság, de például nálam ilyen a Tokyo Revengers. Már kín nézni a gyerekek vergődését.

2021. aug. 11. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Attack on Titan volt ilyen, pont ma fejeztem be. Én nem szeretem a hosszú animéket és ez nagyon el lett húzva szerintem, viszont nagyon tetszett a sztori és a rajzstílusa úgyhogy megnéztem. A harmadik évadtól már nem azért néztem mert tényleg élveztem, hanem azért hogy érjek már a végére. Nagyon nagyon zavaros is nekem hogy mi történik, miért történik meg kiben milyen vér folyik, sok minden nagyon ködös maradt nekem mert annyi csavar meg fordulat volt már hogy nem tudom követni. Nekem a Tokyo Revengers pl egyáltalán nem ilyen, nem is hosszú (legalább is eddig nem), meg mivel hetente jönnek ki a részek ezért heti egy rész az semmi, de nekem maga a sztori se olyan amivel kínlódni kéne. Én azon nem azt érzékelem hogy ahol csak tudják nyújtják hogy több része legyen, hanem azt hogy simán történnek az események egymás után. Meg ott nincs egy komplikált sztori amit lehetetlen követni, csak az időutazásos téma miatt zavaros egy kicsit de nekem az időben ugrálás mindig ilyen, filmekben is. Mindenkinek más tetszik és más fajta animét szeret, az a jó benne hogy nem kell mindent megnézni ami létezik :D
2021. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Horimiya
2021. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2021. aug. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Mindegyikkel így vagyok. :c
2021. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Egy animét azért nézek, mert érdekel. Ha nem köti le az érdeklődésemet, akkor dobom.
2021. aug. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Nálam is van ilyen sajnos. Az a baj, hogy tetszik a story és a szereplők, de túl hosszú.

Pl. Attack on Titan, Haikyu 😕

2021. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a Fairy tail volt ilyen. Meg a Naruto shippuuden. Most a Boruto.
2021. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nijiiro Days

Nisekoi

Mahou Shoujo Shite

Nagi no Asukara

Shadow House

Koikimo

Kamigami no Asobi

Hiiro no Kakera

Higashi no Eden

Inari Konkon

Hakuoki

Kokkuri san

Full metal panic 3.(?) évada

Devil’s line

Clannad első évada

Akagami no Shirayukihime


Kb mind ugyanaz a kategória. Ennyit szedtem össze, bár sok animét láttam már.

2021. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Monster volt ilyen, nem néztem meg milyen hosszú, 10 rész után már fárasztott de csak végighúztam a 74 (?) részt belőle mert érdekelt a vége.
2021. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
74 rész hosszú? muhaha_D a one piece na az hosszú :D majdnem 1000 résszel. és még féltávnál árnak elvileg. persze a szotri ott jó
2021. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!